صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار لیلیومی شیک و جدید

نرده حفاظ دیوار مدرن با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه می تواند امنیت خانه را تضمین کند و در عین حال می تواند خانه را زیبا کند. حفاظ دیوار لیلیومی نوع جدید حفاظ دیوار است که با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه ارائه می شود. در نظر داشته باشید که حفاظ مدرن لیلیومی، از سری نسل های جدید حفاظ دیوار است. نرده لیلیومی از شاخ های زیبای لیلیومی الهام گرفته است و از ورود سارقین به محوطه جلوگیری می کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار با قیمت مناسب نرده لیلیومی

 

استحکام حفاظت نرده لیلیومی سلطنتی به گونه ای است که در برابر سارقین از دیوار خانه حفاظت می کند. عرض نرده حفاظ لیلیومی در ایران سازه از50 سانتی متر کمتر نیست. ارتفاع نرده حفاظ لیلیومی نیز بین 50 تا 120 سانت است.

قیمت حفاظ دیوار لیلیومی

نرده حفاظ دیوار لیلیومی در شرکت ایران سازه قیمت مناسبی دارد. نرده حفاظ دیوار لیلیومی براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و از این رو قیمت مناسبی دارد. در شرکت ایران سازه نرده حفاظ دیوار لیلیومی براساس نوع متریال و نوع مواد به کار رفته، رنگ آمیزی و ارتفاع و عرض شاسی بستگی دارد

نرده حفاظ باغ لیلیوم با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ لیلیوم و انواع تراکم و عرض شاسی نرده

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار

نرده حفاظ دیوار لیلیومی امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد و می تواند نمای خانه ای شیک و جدید را برای شما فراهم آورد. حفاظ لیلیومی عرض بیش از 50 و ارتفاع بین 50-120 سانتی متر دارد.از این رو ضریب حفاظتی بالایی دارد. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با طراحی شیک و مدرن

 

قیمت حفاظ لیلیوم  در ایران سازه با طراحی مدرن و ضریب امنیتی بالا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس