صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ لیلیومی شیک

حفاظ لیلیومی شیک و مدرن لیلیومی یکی از نسل های جدید حفاظ دیوار است که امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد و از این رو شما می توانید با حفاظ لیلیومی به راحتی امنیت ساختمان خود را فراهم کنید. حفاظ لیلیومی از سری نسل جدید حفاظ های گل دار است که روی آن گل های زیبا لیلیومی نصب می شود و امنیت ساختمان را افزایش می دهد. در طراحی نرده حفاظ لیلیوم شاخ های تیزی وجود دارد که در حدود 200 متر تیز و برنده تر است.

ایمن ترین حفاظ دیوار با قیمت مناسب نرده لیلیومی

 

نرده حفاظ لیلیومی امنیت و ضریب حفاظتی بالایی دارد و ظاهر شیکی دارد و همچنین قیمت آن نیز مناسب است. استحکام حفاظ لیلیومی سلطنتی به گونه ای است که شما می توانید با خیال راحت از این نرده حفاظ دیوار استفاده کنید.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی

نرده حفاظ دیوار لیلیومی شیک و مدرن می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند. در صورتی که به دنبال بهترین حفاظ مدرن هستید می توانید از شرکت ایران سازه نرده لیلیومی را انتخاب کنید. قیمت نرده لیلیومی در شرکت ایران سازه بسیار مناسب است و مقرون به صرفه می باشد زیرا قیمت براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود و قیمت مناسبی دارد.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با قیمت مناسب

 

قیمت حفاظ لیلیوم و انواع تراکم و عرض شاسی نرده

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار لیلیومی

در ساخت نرده لیلیومی از میلگرد نوردی از سایز 10 میلی متر استفاده می شد. سایز مناسب نرده حفاظ لیلیومی سایزهای مختلفی دارد و در عرض حدودا 50 سانتی متر شاسی نصب می شود و به گونه ای است که جای پا روی دیوار باقی نمی گذارد. برای تماس با کارشناس فروش شرکت ایران سازه می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم با طراحی شیک و مدرن

 

قیمت حفاظ لیلیوم  در ایران سازه با طراحی مدرن و ضریب امنیتی بالا

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس