صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ روی دیوار لیلیومی امنیت را به خانه شما دعوت می کند.

نرده دیوار لیلیومی یکی از بهترین های موجود برای برقراری امنیت می باشد. برای اینکه بتوانید دیوار ویلا یا باغ و آپارتمان خود را ایمن کنید و در برابر سارقین از خانه خود محافظت کنید بهترین کار این است که نرده دیوار لیلیومی را روی دیوار نصب کنید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

در نظر داشته باشید که حفاظ روی دیوار لیلیومی بهترین روشی است که می توانید خانه خود را با کمک آن ایمن کنید. در نظر داشته باشید که حفاظ دیوار لیلیومی طرح خود را از گل های زیبایی لیلیومی الهام گرفته است. از این رو این حفاظ هم توانسته است زیبایی و هم امنیت و هم استحکام را به خانه شما دعوت کند. نرده آهنی روی دیوار لیلیومی با تکنولوژی های روز و بهترین دستگاه های جوشکاری ساخته شده است از این رو استحکام کافی برای محافظت در برابر شرایط بد آب و هوایی و همچنین محافظت در برابر تکان های شدید و یا برش را دارد.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی

نرده حفاظ آهنی لیلیومی امنیت ساختمان شما را تضمین کرده و از این رو توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان برای خود پیدا کند. شرکت ایران سازه با نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع نرده آهنی روی دیوار از جمله حفاظ لیلیومی بهترین ها را تولید کرده تا رضایت مشتریان را جذب کند. قیمت نرده حفاظ فاکتور مهم دیگری است که در این شرکت رعایت شده است قیمت نرده لیلیومی در ایران سازه براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین شده و قیمت مناسبی دارد.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار لیلیومی

نرده روی دیوار لیلیومی امنیت ساختمان را تضمین می کند، به ساختمان زیبایی می بخشد و همچنین قیمت مناسب دارد، برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس