صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آهنی دیوار لیلیومی شیک و جدید

اگر به دنبال راهی برای افزایش امنیت ساختمان خود هستید می توانید نرده روی دیوار لیلیومی را برای خود انتخاب کنید. حفاظ مدرن و جدید نرده آهنی لیلیومی امنیت ساختمان را شما تضمین می کند و در برابر سارقین از خانه شما دفاع می کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

محافظ روی دیوار شیک لیلیوم طرح خود را از گل های زیبای لیلیومی بهره گرفته است و توانسته است جایگاهی ویژه در بین مشتریان برای خود داشته باشد. بهترین حفاظ آهنی روی دیوار که هم امنیت ساختمان را تضمین می کند و هم اینکه در برابر سارقین از خانه محافظت می کند و زیبایی و کیفیت بسیار بالایی دارد، چیزی نیست به جز محافظ ضد سرقت لیلیوم که در ایران سازه تولید می شود. جوشکاری با بهترین دستگاه های روز با co2 و رنگ آمیزی با بهترین متریال و الکترواستاتیک، تراشکاری و برشکاری دقیق و منظم برای شما بهترین نرده حفاظ دیوار لیلیومی را تولید می کند.

قیمت نرده حفاظ لیلیومی دیوار

برای ویلا یا خانه باغ خود به دنبال نرده محافظ دیوار لیلیومی هستید؟ بهتر است به ایران سازه سری بزنید و محافظ شیک دیوار لیلیومی را برای خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید که بهترین روش برای امنیت ساختمان شما استفاده از محافظ لیلیومی است که قیمت مناسبی نیز دارد. در ایران سازه قیمت محافظ لیلیومی براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می شود و از این رو شما قیمت مناسب برای نرده لیلیوم می پردازید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ لیلیومی در ایران سازه

در ایران سازه بهترین کیفیت حفاظ دیوار لیلیوم را تجربه کنید. همچنین شما با وجود این حفاظ می توانید خانه خود را در برابر سارقین ایمن کنید و نمایی زیبا به خانه ببخشید. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس