صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ آهنی دیوار لیلیومی امنیت ساختمان شما را تضمین می کند.

برای اینکه بتوانید در برابر سارقین از خانه خود محافظت کنید بهترین روش این است که حفاظ شیک دیوار لیلیومی را برای دیوار ویلا یا باغ و همچنین آپارتمان نصب کنید. برای آپارتمان یا ساختمان های اداری و همچنین باغ ها، نرده حفاظ لیلیومی از بهترین های بازار به حساب می آید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ لیلیومی از زیباترین حفاظ هایی است که در بازار موجود است. این حفاظ طرح خود را از گل های زیبای طبیعت الهام برده و با طراحی شیک و بی نظیری که دارد خانه شما را نه تنها ایمن کرده بلکه زیبایی را نیز به نمای ساختمان می بخشد. حفاظ روی دیوار لیلیومی شیک و جدید در ایران سازه تراکم و ارتفاع قابل قبولی دارد. از این رو شما با وجود این حفاظ که تراکم و ارتفاع معین و خاصی دارد، می توانید این حفاظ شیک و ایمن را با خیال راحت خریداری کنید.

قیمت نرده آهنی دیوار لیلیومی

حفاظ دیوار لیلیومی با قیمت مناسبی که دارد، خریداران را به سمت خود هدایت می کند. در ایران سازه قیمت حفاظ آهنی دیوار براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. با وجود این حفاظ که قیمت مقرون به صرفه ای دارد، نگران قیمت های گزاف سایر شرکت ها نباشید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ لیلیومی

حفاظ لیلیومی برای امنیت ساختمان شما یکی از بهترین ها است. برای اینکه بتوانید خانه خود را در برابر سارقین ایمن کنید و در عین حال نمای خارجی خانه را نیز زیباتر از قبل نمایان کنید. کافیست از شرکت باسابقه ایران سازه برای خرید حفاظ لیلیومی اقدام کنید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس