صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار لیلیومی زیباترین حفاظ قرن

حفاظ روی دیوار لیلیومی سبب می شود تا خانه شما به یکی از ساختمان های شیک تبدیل شود. زیرا وجود گل های زیبا روی نرده دیوار لیلیومی نمای خانه را شکیل می کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده روی دیوار لیلیومی از بهترین متریال ساخته شده است و توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان پیدا کند. این نرده حفاظ با گل های روی میلگرد زیبایی خاصی به خانه بخشیده است. تراکم، ارتفاع و قیمت حفاظ لیلیومی به گونه ای است که هیچ راهی برای شما باقی نگذاشته است.

قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی

نرده دیوار لیلیومی شیک و جدید با قیمت مناسب را از ایران سازه دریافت کنید. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین کرده است از این رو شما می توانید با قیمت مقرون به صرفه از این شرکت اقدام به خرید نمایید. قیمت نرده حفاظ دیوار لیلیومی براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. بنابراین شما می توانید حفاظ با قیمت مناسب را برای خود تهیه کنید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از نرده حفاظ دیوار لیلیومی

نرده حفاظ آهنی لیلیومی می تواند امنیت ساختمان شما را تضمین کند. از آن جایی که وجود حفاظ شیک روی دیوار هم زیبایی نمای خانه را تحت تاثیر قرار می دهد و هم اینکه مانع از عبور سارقین به منزل می شود. از این رو شما با خیال راحت می توانید از این شرکت اقدام به خرید کنید. زیرا حفاظ نرده لیلیومی ساخت این شرکت هم قیمت و هم نمای شیکی دارد.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس