صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ روی دیوار لیلیومی یعنی امنیت و زیبایی

نرده حفاظ آهنی دیوار لیلیومی می تواند خانه شما را ایمن کند. یکی از پرفروش ترین حفاظ دیوار نرده آهنی لیلیومی است که هم نمای خانه را شکیل نشان می دهد و هم اینکه امنیت ساختمان را تحت تاثیر قرار می دهد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده دیوار لیلیومی که طرح خود را از گل زیبایی لیلیومی الهام گرفته است با طرح خاص خود تراکم ویژه ای داشته و مانع از عبور سارقین فرصت طلب می شود. به خاطر داشته باشید که حفاظ آهنی لیلیومی امنیت ساختمان و زیبایی دکوراسیون خارجی خانه را تضمین می کند. کیفیت ساخت حفاظ به گونه ای است که مانع از عبور سارقین فرصت طلب می شود. زیرا قابل برش یا خم شدن نیست. همچنین در نظر داشته باشید که از بهترین دستگاه های جوش و برش برای ساخت نرده حفاظ آهنی استفاده می شود از این رو شما می توانید تا سالیان متمادی از این حفاظ بهره ببرید.

قیمت نرده دیوار لیلیومی

حفاظ روی دیوار لیلیومی در ایران سازه قیمت مناسبی دارد. یکی از طرح های جذاب حفاظ دیوار، همین نرده لیلیومی است. در ایران سازه قیمت ساخت و نصب نرده دیوار بر مبنای نرخ اتحادیه تعیین می شود از این رو نگران هزینه های گزاف شرکت های دیگر نباشید. در این شرکت قیمت مقرون به صرفه در کنار امنیت و زیبایی برای ساختمان شما در نظر گرفته شده است.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ لیلیومی

نرده حفاظ لیلیومی با طرح شیک و مدرنی که دارد سبب می شود تا زیبایی نمای خانه شما تحت تاثیر قرار گیرد. همچنین به خاطر داشته باشید که خانه شما در برابر سارقین ایمن می گردد زیرا تراکم لیلیومی بالا است. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس