صنایع فلزی ایران سازه

اگر امنیت می خواهید نرده دیوار لیلیومی را انتخاب کنید.

یکی از حفاظ های پرفروش در ایران سازه حفاظ دیوار لیلیومی می باشد. شما با وجود نرده دیوار شیک لیلیومی می توانید خانه خود را ایمن کنید و از ورود سارقین به داخل خانه جلوگیری کنید. مد نظر داشته باشید که امنیت ساختمان شما در دستان نرده دیوار آهنی لیلیومی است.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

نرده دیوار اهنی لیلیومی با بهترین متریال در ایران سازه ساخته می شود. کیفیت رنگ آمیزی نرده میلگردها در ایران سازه به قدری بالا است که شما می توانید رنگ و براقیت میلگردها را همیشه شاهد باشید. حفاظ آهنی دیوار لیلیومی با رنگ های الکترواستاتیک رنگ آمیزی می شود و از جوشکاری با متد جدید برای جوش دادن میلگردها بهره مند شده است.

قیمت نرده دیوار لیلیومی

نرده حفاظ دیوار لیلیومی می تواند خانه شما را ایمن کند. در نظر داشته باشید که با وجود حفاظ لیلیومی سارقین نمی توانند وارد خانه شما شوند. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. قیمت حفاظ لیلیومی در ایران سازه بسیار مقرون ب صرفه است.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ آهنی دیوار لیلیومی

برای داشتن امنیت و همچنین زیبا نشان دادن دیوار خانه می توانید نرده حفاظ دیوار لیلیومی را تهیه کنید. این حفاظ یکی از پرفروش ترین حفاظ دیوار باغ یا ویلا است. زیبایی و کیفیت ساخت و قیمت مقرون به صرفه فاکتورهایی هستند که در ایران سازه رعایت می شود.برای خرید نرده حفاظ لیلیومی می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس