صنایع فلزی ایران سازه

نرده آهنی دیوار طرح لیلیومی

حفاظ آهنی روی دیوار لیلیومی می تواند امنیت خانه شما را بیش از پیش زیبا جلوه دهد. این حفاظ با طرح خاصی ک دارد مانع از عبور سارقین می شود. در نظر داشته باشید که این حفاظ طرح خود را از گل های زیبای لیلیومی بهره گرفته است در واقع با وجود این نرده روی دیوار می توانید؛ سارقین را مانع از عبور کنید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ آهنی روی دیوار لیلیومی سبب می شود تا حفاظت بالایی را برای خود در نظر داشته باشید. توجه کنید که نرده دیوار باید بتوانید امنیت و زیبایی را فراهم کند. این ویژگی ها همگی در محصول ساخته شده در نرده حفاظ دیوار لیلیومی نهفته است.

قیمت نرده حفاظ لیلیومی

حفاظ آهنی لیلیومی با قیمت مناسبی که دارد سبب می شود مشتریان بسیاری به سمت این نرده حفاظ تمایل پیدا کنند. در نظر داشته باشید که این نرده روی دیوار لیلیومی، گل های خاصی که دارد مانع از عبور سارقین می شود. خرید نرده حفاظ آهنی روی دیوار با طرح شیک و کیفیت بالا سبب می شود تا خریدی هوشمندانه داشته باشید. شرکت ایران سازه قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می کند. با وجود این شرکت دیگر نگران نباشید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ اهنی روی دیوار لیلیومی

حفاظ اهنی دیوار لیلیومی سبب می شود تا شما با خیال راحت به سفر بروید. این نرده روی دیوار مانع از این امر می شود تا سارقین وارد خانه شوند. برای دریافت نرده روی دیوار لیلیومی با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس