صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آهنی لیلیومی گل دار سبب زیبایی بی نظیر نما می شود.

اگر به دنبال امنیت ساختمان خود هستید می توانید این حفاظ را برای خود انتخاب کنید. در واقع با وجود این حفاظ زیبا شما دیگر نباید نگران ورود سارقین به خانه خود باشید. اگر به دنبال راهکاری را برای حفاظت از خانه خود هستید بهتر است نرده لیلیومی گل دار را برای خود برگزینید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ آهنی لیلیومی زیبایی بی نظیر و امنیت بالایی را برای شما رقم می زند. در واقع میلگردهای در هم تنیده شده این حفاظ به گونه ای است که به هیچ سارقی اجازه عبور نمی دهد. حفاظ لیلیومی که مدل خود را از گل زیبای لیلیومی الهام گرفته است توانسته است جایگاه قابل قبولی را در بین مشتریان داشته باشد.

قیمت نرده حفاظ لیلیومی

حفاظ آهنی لیلیومی که در ایران سازه تولید می شود هم کیفیت بالایی دارد و هم از قیمت مقرون به صرفه ای برخوردار است. توجه داشته باشید که تعداد گل ها و همچنین ارتفاع و تراکم حفاظ روی قیمت نرده اثر گذار است. اگر محله شما ایمن نیست و یا اگر ارتفاع دیوار شما کم است. همچنین در صورتی که مجاورت ساختمان شما با ساختمان های بغلی کم است، باید نرده روی دیوار را با ارتفاع و تراکم معینی انتخاب کنید. کارشناسان ما با بازدید و مشاوره رایگان می توانید به شما در انتخاب نرده روی دیوار کمک کنند. قیمت نرده روی دیوار لیلیومی براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ اهنی روی دیوار لیلیومی

نتیجه گیری از خرید حفاظ اهنی روی دیوار لیلیومی در این بخش شرح داده شده است: امنیت ساختمان شما به دستان نرده روی دیوار است. در واقع با وجود این حفاظ گل دار لیلیومی شما می توانید با خیال راحت خانه خود را ترک کنید زیرا این نرده همچون نگهبانی از خانه شما محافظت می کند. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس