صنایع فلزی ایران سازه

نرده دیوار لیلیومی یعنی تلفیقی از هنر و امنیت روی دیوار

برای اینکه خانه شما یکی از زیباترین ها و در عین حال امن ترین خانه ها باشد، باید برای آن هزینه کنید. البته منظور از هزینه پرداخت قیمت های زیاد نیست، با توجه به شرایط امروزه و افزایش سرقت باید بیشتر به فکر امنیت و حفاظت از خانه بود، بنابراین می توانید با داشتن نرده دیوار لیلیومی که روی دیوار خانه می درخشد هم زیبایی و هم حفاظت را برای ساختمان داشته باشید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

از مهمترین جنبه هایی که باید برای نرده دیوار ساختمان خود رعایت کنید، استفاده از نرده دیوار لیلیومی است. تراکم و همچنین ارتفاع حفاظ لیلیومی بسته به انتخاب شما مشتریان عزیز دارد. هر تراکم و ارتفاع وتعداد گلی که برای نرده دیوار لیلیومی مد نظر شما باشد، در ایران سازه ساخته و نصب می شود.

قیمت حفاظ آهنی لیلیومی در ایران سازه

قیمت نرده دیوار مدل لیلیومی در ایران سازه که یکی از بهترین های تولید کننده انواع نرده دیوار مانند حفاظ آهنی شاخ گوزنی، نرده بوته ای ، نرده نیزار ، نرده سرنیزه ، نرده نخل مرداب و حفاظ لیلیومی است، در ایران سازه بسیار مقرون به صرفه می باشد. در واقع تکنسین های ما با توجه به شرایط ساختمان بهترین پیشنهاد را برای تراکم و ارتفاع می دهند تا هم هزینه گزاف پرداخت نکنید و هم امنیت حفظ شود.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار لیلیومی

در ایران سازه یکی از مهمترین مواردی که باید بدان توجه کنید این است که نرده حفاظ اهنی بسیار با کیفیت ساخت می شود. زیبایی و کیفیت و همچنین استحکام نرده دیوار مدل لیلیومی در این شرکت سبب شده است تا مشتریان تمایل زیادی برای خرید این حفاظ داشته باشند. برای تماس می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس