صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ آهنی لیلیوم سبب افزایش ضریب ایمنی خانه میشود.

یکی از نکته های مهم در بکارگیری حفاظ دیوار لیلیومی می باشد که با وجود تراکم بالای میلگرد ها و گل های زیبایی که روی سر میلگرد ها نصب می شود به هیچ وجه اجازه عبور به سارقین را نمی‌دهد. البته باید این نکته را نیز در نظر بگیرید که حفاظ آهنی لیلیوم نه تنها سبب افزایش حفاظت و امنیت ساختمان شما می شود بلکه با طرح زیبایی که دارد زیبایی و ارزشی نمای خانه شما را نیز دوچندان می‌کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

دیوار فلزی لیلیوم و گل های زیبای لیلیوم بهره‌مند شده است با توجه به اینکه طبیعت کنار ما زیبایی ها را به رخ میکشد بنابراین الهام گرفتن از طرح آنها می تواند نمای خانه شما را بسیار شیک جلوه دهد. یکی از مهمترین فاکتورهای امنیت در دیوار خانه شما این است که حفاظ به گونه ای نصب شود که به هیچ وجه جای خالی برای پا و عبور از لابلای آن برقرار نباشد.

قیمت حفاظ آهنی دیوار لیلیومی

اگر حفاظ آهنی دیوار لیلیوم را برای خانه خود انتخاب کرده اید باید به شما تبریک بگوییم زیرا این حفاظ هم اهمیت بالایی دارد و هم اینکه با توجه به طرح زیبایی که دارد زیبایی ساختمان شما را افزایش می‌دهد البته نکته مهم دیگر در خرید حفاظ آهنی لیلیوم این است که قیمت بسیار به صرفه و مناسبی دارد زیرا قیمت حفاظ اهنی لیلیوم بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می شود.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ دیوار لیلیوم در ایران سازه

یکی از مهمترین فاکتورهایی که باید برای خرید حفاظ دیوار لیلیومی در نظر بگیرید این است که شما باید از یک شرکت معتبر خرید کنید. نکته ای که باید مد نظر داشته باشید این است که ایران سازه با نیم قرن تجربه توانسته است جایگاه خوب و قابل قبولی را در بین مشتریان پیدا کند از این رو کیفیت ساخت و نصب حفاظ دیوار لیلیوم در ایران سازه تضمین شده است.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس