صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ طرح لیلیوم یکی از زیباترین نرده ها برای بالای دیوار است

شما باید خانه خود را از جنبه های امنیتی ایمن نمایید. یکی از مهم ترین فاکتور ها برای افزایش ضریب ایمنی منازل و ویلاهای شما این است که دیوار خود را با نرده حفاظ محکم و مرغوب ایمن سازی کنید. با توجه به اینکه حفاظ دیوار سبب می‌شود سارقین نتوانند به راحتی از طریق دیوار وارد حیاط و سپس وارد خانه شما شوند از این رو وجود محافظ بالای دیوار بسیار ضروری می باشد.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ دیوار طرح لیلیوم سبب می‌شود سارقین از ورود به خانه شما معیوب شوند زیرا طرح حفاظ لیلیوم ای به گونه ای است که به سارقین اجازه عبور نمی دهد. در واقع حفاظ لیلیوم از گل لیلیوم الهام گرفته است و همین خاطر به دلیل میلگردهای درهم تنیده شده در این نرده حفاظ هیچ راهی برای ورود به ساختمان شما باز نمی ماند.

قیمت حفاظ دیوار طرح لیلیومی در ایران سازه

میلگردهای با کیفیتی برای ساخت این نرده زیبا به کار می‌رود میلگردها به صورت بسیار منظم و با برش های ظریفی در کنار هم قرار می‌گیرند بنابراین تراکم و کیفیت مطلوب را برای حفاظت از دیوار خانه های شما فراهم می آورند. قیمت حفاظ بالای دیوار لیلیومی بر اساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب تعیین می شود به همین خاطر شما می توانید با قیمت مناسب نرده حفاظ دیوار طرح لیلیومی را انتخاب کنید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ دیوار مدل لیلیوم

با توجه به اینکه انواع متفاوتی از حفاظ دیوار برای اهمیت ساختمان شما به کار می رود بر اساس سلیقه خود می توانید یکی از انواع حفاظ دیوار لیلیوم یا حفاظ دیوار بوته ای و یا حفاظ نرده شاخ گوزنی و یا حفاظ نیزار، حفاظ سرنیزه و همچنین پاساژ نخل مرداب را برای امنیت خانه خود انتخاب کنید. برای اینکه بتوانید از مشاوره و بازدید رایگان کارشناس فروش در ایران سازه بهرمند شوید کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس