صنایع فلزی ایران سازه

خرید اینترنتی نرده حفاظ لیلیومی

با توجه به اینکه ساختمان شما باید در برابر سارقین ایمن شود،؛ می توانید از نرده حفاظ دیوار استفاده کنید. محافظ دیوار لیلیومی سبب می شود تا ایمنی دیوار خانه شما تامین شود. برای اینکه این نوع نرده دیوار را داشته باشید کافیست به ایران سازه اطمینان کنید.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

زیبایی نرده لیلیومی با توجه به طرح زیبای آن است. حفاظ دیوار لیلیومی طرح خود را از گل چشم نواز لیلیومی بهره برده است. بنابراین شما با خرید این حفاظ زیبای لیلیومی نه تنها امنیت ساختمان خود را تضمین می کنید بلکه زیبای نمای منزل را نیز افزایش می دهید و دو چندان می کنید.

قیمت نرده روی دیوار طرح لیلیومی

زیبایی و امنیت دو فاکتور جدا نشدنی از حفاظ زیبای لیلیوم است. برای اینکه این نرده زیبا و محکم و غیر قابل نفوذ را داشته باشید کافیست از ایران سازه آن را خواستار باشید. قیمت نرده لیلیومی در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود. امنیت را باید بخرید، بنابراین پرداخت هزینه برای امنیت ساختمان شما هزینه زیادی نیست.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ لیلیومی

نرده حفاظ لیلیومی برای زیبایی ساختمان شما نقشه های زیادی دارد. همچنین با توجه به طرحی که دارد، به سارقین اجازه عبور از بین میلگردها را نمی دهد. برای تماس با ایران سازه که بیش از نیم قرن تجربه در زمینه تولید ساخت و تولید انواع حفاظ ساختمان دارد، می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس