صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار ساختمان طرح لیلیومی برای امنیت ساختمان شما

برای اینکه امنیت دیوار خانه خود را تضمین کنید ، می توانید از نرده لیلیومی دیوار بهره مند شوید. این حفاظ طرح شکیلی داشته و با طرحی که دارد مانع از عبور هر جنبده ای درون خانه شما می شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ لیلیومی دیوار برای حفاظت و امنیت ساختمان شما بسیار ضروری است. با توجه به اینکه شرایط دیوار و درب ساختمان باید ایمن باشد تا سارقین نتوانند وارد منزل شما شوند؛ بنابراین استفاده از محافظ دیوار لیلیومی ضروری به نظر می رسد.

قیمت حفاظ روی دیوار لیلیومی

برای اینکه بتوانید نرده لیلیومی روی دیوار را برای خود داشته باشید، کافیست از ایران سازه بخواهید تا متراژ مورد نیاز را با ارتفاع دلخواه و همچنین تراکم و رنگ دلخواه بسازد و نصب کند. قیمت نرده براساس تراکم و ارتفاع تغییر می کند. در سایت قیمت ساخت حفاظ لیلیومی ثبت شده است. همچنین می توانید با شماره تماس 09127716460 برای مشاوره قیمت تماس بگیرید.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ آهنی لیلیومی

برای اینکه نرده آهنی لیلیومی را برای دیوار خانه خود داشته باشید کافیست از آراد حفاظ سفارش بگیرید. بازدید و مشاوره رایگان و پذیرش سفارش از سراسر کشور و همچنین جوشکاری وبرشکاری ظریف و رنگ های کوره ای و الکترواستاتیک همگی در آراد حفاظ با شماره تلفن 09127716460 امکان پذیر است.

نرده حفاظ باغ لیلیوم

 

قیمت حفاظ لیلیوم

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس