صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی شکل خودرا از شاخ های گوزن الهام گرفته است از این رو مانند شاخ های گوزن وسیله دفاعی بسیار خوبی روی دیوار خانه های شما است و می تواند از ساختمان در برابر ورود سارقین فرصت‌طلب محافظت نماید. نرده دیوار شاخ گوزنی یک حفاظ پر فروش در بازار ایران است زیرا هم ارتفاع و تراکم و همچنین قیمت بسیار مناسبی دارد بنابراین مشتریان بسیاری برای خرید حفاظ دیوار نرده دیوار شاخ گوزنی را انتخاب می کنند.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

نرده حفاظ آهنی شاخ گوزنی سبب می شود تا هیچ سارقی اجازه عبور به خود را ندهد. در صورتی که تمایل به خرید نرده شاخ گوزنی دارید کافیست این حفاظ را از سایت ایران سازه سفارش دهید. نرده روی دیوار شاخ گوزنی امنیت را برای شما به ارمغان می آورد. بنابراین با خیال راحت این حفاظ زیبا را برای خود داشته باشید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی سبب می شود تا خانه شما ایمن بماند. قیمت تمام محصولات ساخته شده در شرکت ایران سازه براساس نرخ مصوب و نهادهای نظارتی تعیین شده است.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی

نرده دیوار شاخ گوزنی روی دیوار در سایت ایران سازه با قیمت مناسب طراحی و ساخت و نصب می شود. برای داشتن این نرده روی دیوار کافیست با شماره 09127716460 تماس بگیرید. رنگ های پودری و الکترواستاتیک جوشکاری co2 مشاوره و بازدید رایگان پذیرش سفارش از سراسر کشور تنها برخی از خدمات ایران سازه است. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس