صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

خرید نرده روی دیوار شاخ گوزنی یعنی خرید امنیت

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی شکل خودرا از شاخ های گوزن الهام گرفته است از این رو مانند شاخ های گوزن وسیله دفاعی بسیار خوبی روی دیوار خانه های شما است و می تواند از ساختمان در برابر ورود سارقین فرصت‌طلب محافظت نماید. نرده دیوار شاخ گوزنی یک حفاظ پر فروش در بازار ایران است زیرا هم ارتفاع و تراکم و همچنین قیمت بسیار مناسبی دارد بنابراین مشتریان بسیاری برای خرید حفاظ دیوار نرده دیوار شاخ گوزنی را انتخاب می کنند.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

اگر به دنبال نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی هستید که هم امنیت خانه شما را افزایش دهد و هم اینکه با زیبایی های بسیار زیادی که دارد نمای خانه شما را چشم‌نواز و زیبا جلوه نماید بهتر است از حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب و ارزان بهرمند شوید. حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین حفاظ های موجود در ایران می باشد زیرا این حفاظ از شاخ های گوزن در طبیعت الهام گرفته است بنابراین از امنیت بسیار زیادی برخوردار است. است این حفاظ در ارتفاع ها و رنگ های بسیار متفاوتی قابل سفارش است شما می توانید بر اساس نمای ساختمان خود یکی از رنگ های این نرده حفاظ دیوار را انتخاب نمایید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه بر اساس تراکم و ارتفاع میلگرد های به کار رفته در آن قیمت گذاری می‌شود از طرف دیگر در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید با هر بودجه ای که دارید از این شرکت محصول خود را خریداری کنید. نرده حفاظ دیوار ساخته شده در این شرکت از متریال با کیفیت و مستحکم ساخته شده است با وجود این نرده حفاظ دیگر هیچ کاری نمی تواند از خانه شما وارد حیاط شده و به سرقت اموالتان بپردازد. از طرف دیگر قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی در این شرکت بسیار مقرون به صرفه و مناسب است زیرا قیمتها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین گشته و شما می توانید با هر بودجه ای که دارید اقدام به خرید کنید در نظر داشته باشید که در این شرکت خبر از گرانفروشی نیست و قیمت بسیار مناسب و ارزان است.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت بسیار مناسب و ارزان در شرکت ایران سازه تولید میشود. کیفیت ساخت متریال به کار رفته برای ساخت این حفاظ دیوار در این شرکت بسیار مناسب است و شما می توانید با خرید این حفاظ دیوار تا سالیان سال بدون از بین رفتن رنگ و یا کاهش کیفیت آن از حفاظت نرده دیوار شاخ گوزنی بهره مند شوید. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس