صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

خرید نرده روی دیوار شاخ گوزنی یعنی خرید امنیت

از آن جایی که حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی سبب می شود تا دیوار شما در برابر هر ورودی ایمن بماند. از آن رو نرده آهنی و ساده شاخ گوزنی را به خانه خود دعوت کنید. نرده شاخ گوزنی که از شاخ های گوزن در طبیعت الهام گرفته است ، سبب می شود تا هم زیبایی و هم امنیت ساختمان شما تضمین شود. انواع حفاظ روی دیوار از جمله نرده حفاظ شاخ گوزنی ، نرده لیلیوم ، حفاظ نیزار ، حفاظ سرنیزه و حفاظ بوته ای و نخل مرداب، همگی در ایران سازه با کیفیت بالا تولید می شود. ساخت و نصب محافظ دیواری طرح شاخ گوزنی در منزل یا ویلا یا آپارتمان و اداره ها با قیمت مقرون به صرفه برای شما عزیزان امکان پذیر است.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

حفاظ شاخ گوزنی از محبوبیت بالایی بین مردم برخوردار است به همین دلیل در اکثر خانه ها می بینید که روی دیوار خود نرده حفاظ شاخ گوزنی را نصب دارند. نرده حفاظ شاخ گوزنی یک حفاظ مقاوم است که ایمنی کاملی را برای ساختمان ها فراهم می کند. نصب این حفاظ ها آسان است اما نیاز به تکنسین حرفه ای دارد تا به دقت هر متر حفاظ را در جای مناسب و استاندارد نصب کند. نرده حفاظ شاخ گوزنی علاوه برای اینکه امنیت بالایی دارید، زیبایی ساختمان را نیز تحت تاثیر قرار می دهد. به عبارتی تراکم و نوع ساختار این حفاظ آن را به یکی از پرطرفدارترین حفاظ ها تبدیل کرده است. حفاظ شاخ گوزنی از شاخ های گوزن الهام گرفته است به همین دلیل بسیار پرطرفدار است. انواع دیگر حفاظ که در ایران سازه تولید می شود شامل نرده حفاظ بوته، نرده نیزار و نرده لیلیومی است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

براساس وزن هر متر نرده حفاظ شاخ گوزنی می توان قیمت را به دست آورد. قیمت حفاظ شاخ گوزنی با تراکم پایین و ارتفاع کمتری بسیار پایین تر از حفاظ شاخ گوزنی با تراکم بالا و ارتفاع بیشتر است. متریال به کار رفته در ساخت حفاظ شاخ گوزنی و همچنین عرض شاسی و نوع شاسی همگی روی قیمت حفاظ شاخ گوزنی تاثیر گذار است. در این شرکت قیمت ها براساس نرخ اتحادیه تعیین شده به همین دلیل از قیمت مناسبی برخوردار است.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

خرید و نصب حفاظ شاخ گوزنی

ساختار نرده حفاظ شاخ گوزنی به گونه ای است که حتی سارقین حرفه ای هم نمی توانند از لابه لای میلگردهای تیز و برنده و در هم تنیده شده آن عبور کنند. به عبارتی نرده حفاظ شاخ گوزنی یا حصار شاخ گوزنی یک عامل بازدارنده برای سارقین فرصت طلب است. حفاظ شاخ گوزنی امنیت مکان های مسکونی، تجاری، باغ یا ویلا را به طور عالی تضمین می کند. برای تماس کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس