صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ شاخ گوزنی در ایران

حفاظ شاخ گوزنی یکی از خوش قیمت ترین حفاظ ها در بازار ایارن است و شما می توانید با قیمت مناسب حفاظ مورد نظر خود را تهیه کنید. نرده حفاظ شاخ گوزنی تعداد نقطه های تیز زیادی را روی دیوار ایجاد کرده و نسبت به سایر حفاظ ها هم قیمت و هم امنیت بالایی دارید. از لحاظ جنبه های زیبایی شناسی نیز نرده حفاظ شاخ گوزنی حرف اول را زده و توانسته است جایگاه ویژه ای در بین مشتریان و معماران پیدا کند.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

مزیت دیگر نرده حفاظ شاح گوزنی این است که نیازی به خراب کردن دیوار نیست و نصب سریع و راحتی دارد. تخمین تراکم و ارتفاع و همچنین رنگ و درجه 1 یا چندم بودن را شما مشتری گرامی تعیین می کنید و براساس آن قیمت هر متر نرده شاخ گوزنی مشخص می شود. تمامی این کارها را می توانید در سایت و به صورت رایگان انجام دهید.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

این نکته را در محاسبه قیمت نرده شاخ گوزنی بدانید که محافظ های دیوار به صورت کلی با متر طولی محاسبه و قیمت گذاری می شوند و فاکتورهایی مانند ارتفاع، تراکم، رنگ و کیفیت متریال هم نیز روی قیمت نهایی تاثیر می گذارد. قیمت حصار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه بسیار مناسب و مقرون به صرفه است و شما می توانید خریدی مقرون به صرفه داشته باشید.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

چرا خرید حفاظ شاخ گوزنی از شرکت ایران سازه

رنگ تمامی نرده حفاظ های شاخ گوزنی رنگ کوره ای الکترواستاتیک است که بسیار مقاوم و بادوام است. از طرف دیگر جوش استفاده شده برای تمامی حفاظ های شاخ گوزنی کربن دی اکسید یا CO2 دو طرفه است که استحکام بسیار بالایی دارد. سایز میلگرد مصرفی در همه مدل های نرده حفاظ شاخ گوزنی نمره 10 استاندارد است.کمترین عرض حفاظ شاخ گوزنی 50 سانتی است. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس