صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

برای خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی مدرن با طراحی عالی

حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین حفاظ های موجود در ایران می باشد زیرا این حفاظ از شاخ های گوزن در طبیعت الهام گرفته است بنابراین از امنیت بسیار زیادی برخوردار است. است این حفاظ در ارتفاع ها و رنگ های بسیار متفاوتی قابل سفارش است شما می توانید بر اساس نمای ساختمان خود یکی از رنگ های این نرده حفاظ دیوار را انتخاب نمایید. اگر به دنبال حفاظ دیوار شاخ گوزنی محکم و زیبا هستید در شرکت ایران سازه می توانید حفاظ دیوار مناسب را برای خود تهیه کنید. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از میلگرد های بسیار محکم و با کیفیت ساخته می‌شود و همچنین رنگ آمیزی آن با رنگهای الکترواستاتیک کوره ای درجه یک انجام شده که در نتیجه کیفیت نهایی حفاظ دیوار شاخ گوزنی در بهترین خود می باشد.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی شکل خودرا از شاخ های گوزن الهام گرفته است از این رو مانند شاخ های گوزن وسیله دفاعی بسیار خوبی روی دیوار خانه های شما است و می تواند از ساختمان در برابر ورود سارقین فرصت‌طلب محافظت نماید. نرده دیوار شاخ گوزنی یک حفاظ پر فروش در بازار ایران است زیرا هم ارتفاع و تراکم و همچنین قیمت بسیار مناسبی دارد بنابراین مشتریان بسیاری برای خرید حفاظ دیوار نرده دیوار شاخ گوزنی را انتخاب می کنند. اگر به دنبال نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی هستید که هم امنیت خانه شما را افزایش دهد و هم اینکه با زیبایی های بسیار زیادی که دارد نمای خانه شما را چشم‌نواز و زیبا جلوه نماید بهتر است از حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب و ارزان بهرمند شوید.

قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه بر اساس تراکم و ارتفاع میلگرد های به کار رفته در آن قیمت گذاری می‌شود از طرف دیگر در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید با هر بودجه ای که دارید از این شرکت محصول خود را خریداری کنید.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت بسیار مناسب و ارزان در شرکت ایران ساز تولید میشود. کیفیت ساخت متریال به کار رفته برای ساخت این حفاظ دیوار در این شرکت بسیار مناسب است و شما می توانید با خرید این حفاظ دیوار تا سالیان سال بدون از بین رفتن رنگ و یا کاهش کیفیت آن از حفاظت نرده دیوار شاخ گوزنی بهره مند شوید. همانطور که ذکر کردیم حفاظ دیوار شاخ گوزنی از میلگردهای درهم‌تنیده تشکیل شده است که تراکم و ارتفاع آن متفاوت است و مشتریان بر اساس سلیقه و همچنین نیاز خود می تواند یکی از انواع حفاظ دیوار شاخ گوزنی را برای خود سفارش دهد. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس