صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ شاخ گوزنی با قیمت عالی و ارتباط و تراکم استاندارد در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ شاخ گوزنی قیمت بسیار عالی و همچنین طراحی بسیار استانداردی برای پیشگیری از ورود سارقین دارد. در شرکت ایران سازه از بهترین متریال موجود برای اضافه انواع نرده حفاظ دیوار استفاده می شود. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزن یکی از پرفروش ترین نرده حفاظ هایی است که در بازار ایران در بین مشتریان به فروش میرسد.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی طرح خود را از شاخه گوز الهام گرفته است برابر با یک تیر دو نشان میزند هم می تواند زیبایی نمای ساختمان هدیه بدهد و هم به دلیل ساختار دفاعی خود مانع ورود سارقین می شود. در واقع در حفاظ شاخ گوزنی نگهبانی جنس آهن آلات است که سارقین با دیدن آن به خود اجازه عبور از لابلای میلگردهای در هم تنیده آن می دهند.

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه بر اساس نرخ اتحادیه و تعاون تعیین می‌شود بنابراین تمامی افراد با هر بودجه ای که دارند می توانند از این شرکت خرید خود را انجام دهند. از طرف دیگر قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی بر اساس فاکتورهایی مانند ارتفاع تراکم و متریال به کار رفته در ساختمان قیمت گذاری می شود.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ شاخ گوزنی

اگر قصد خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی را برای ویلا و آپارتمان خود دارید می‌توانید این حفاظ را در ارتفاع و تراکم و همچنین در رنگ های بسیار متنوعی سفارش دهید. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی حفاظ ای بسیار ایمن و مستحکم است و با وجود این نرده حفاظ دیوار هیچ سارقی به خود اجازه عبور از این حفاظ دیوار را نمی دهد زیرا در لابلای میلگردهای آن هیچ جای پا و نفوذ ای باقی نمانده است. برای تماس با کارشناس فروش کافیست با شماره تلفن09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس