صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ شاخ گوزنی یعنی امنیت ساختمان شما

از آن جایی که حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی سبب افزایش امنیت ساختمان شما می شود. از این رو داشتن محافظی ایمن که ساختمان شما را حفاظت می کند، بسیار مهم است.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

نرده روی دیوار شاخ گوزنی که طرح خود را از شاخ های در هم تنیده گوزن که بسیار زیبا و محکم می باشد، با عاریت گرفته است، از این رو حفاظ شاخ گوزنی به یکی از زیباترین نرده محافظ دیوار تبدیل شده است.

تراکم و استحکام نرده شاخ گوزنی

حفاظ روی دیوار طرح شاخ گوزنی با توجه به اینکه زیبایی خاصی دارد، استحکام و مقاومت قابل توجه ای نیز به همراه دارد. زیرا کیفیت ساخت میلگرد های ساخته شده در نرده شاخ گوزنی به گونه ای است که عبور را برای افراد سخت و دشوار می کند. تراکم حفاظ شاخ گوزنی که مشتریان گرامی می توانند با توجه به نیاز خود انتخاب کنند، تاثیر بسیاری در افزایش ضریب ایمنی دارد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

قیمت نرده شاخ گوزنی در ایران سازه

ایران سازه که تولید کننده انواع نرده روی دیوار است، نرده و حفاظ شاخ گوزنی خود را به گونه ای انتخاب می کند که از استحکام بالایی برخوردار باشد. از این رو شما می توانید حفاظ ساختمان را نه تنها با کیفیت بالا بلکه با قیمت مقرون به صرفه انتخاب کنید. زیرا قیمت حفاظ شاخ گوزنی در ایران سازه با توجه به نرخ اتحادیه و نهادهای نظارتی تعیین می شود. خرید حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی حفاظ روی دیوار طرح شاخ گوزنی دو وظیفه خطیر به همراه دارد. هم زیبایی و هم امنیت ساختمان شما عزیزان. از این رو برای اینکه این نرده را روی دیوار داشته باشید با شماره 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس