صنایع فلزی ایران سازه

برای خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی مدرن با طراحی عالی

اگر به دنبال حفاظ دیوار شاخ گوزنی محکم و زیبا هستید در شرکت ایران سازه می توانید حفاظ دیوار مناسب را برای خود تهیه کنید. حفاظ دیوار شاخ گوزنی از میلگرد های بسیار محکم و با کیفیت ساخته می‌شود و همچنین رنگ آمیزی آن با رنگهای الکترواستاتیک کوره ای درجه یک انجام شده که در نتیجه کیفیت نهایی حفاظ دیوار شاخ گوزنی در بهترین خود می باشد.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی شکل خودرا از شاخ های گوزن الهام گرفته است از این رو مانند شاخ های گوزن وسیله دفاعی بسیار خوبی روی دیوار خانه های شما است و می تواند از ساختمان در برابر ورود سارقین فرصت‌طلب محافظت نماید. نرده دیوار شاخ گوزنی یک حفاظ پر فروش در بازار ایران است زیرا هم ارتفاع و تراکم و همچنین قیمت بسیار مناسبی دارد بنابراین مشتریان بسیاری برای خرید حفاظ دیوار نرده دیوار شاخ گوزنی را انتخاب می کنند.

قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت بسیار مناسبی در شرکت ایران سازه عرضه می شود زیرا در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین گشته و در نتیجه مشتریان می توانند با قیمت بسیار مناسب حفاظ دیوار مورد نظر خود را انتخاب کنند. قیمت ها در شرکت ایران سازه بر اساس ارتفاع و همچنین تراکم کیفیت ساخت و سایر فاکتورها تعیین می گردد اما به طور کلی در این شرکت قیمت بسیار مناسب و مقرون به صرفه است.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت بسیار مناسب و ارزان در شرکت ایران ساز تولید میشود. کیفیت ساخت متریال به کار رفته برای ساخت این حفاظ دیوار در این شرکت بسیار مناسب است و شما می توانید با خرید این حفاظ دیوار تا سالیان سال بدون از بین رفتن رنگ و یا کاهش کیفیت آن از حفاظت نرده دیوار شاخ گوزنی بهره مند شوید. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس