صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب و ارزان در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی هستید که هم امنیت خانه شما را افزایش دهد و هم اینکه با زیبایی های بسیار زیادی که دارد نمای خانه شما را چشم‌نواز و زیبا جلوه نماید بهتر است از حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب و ارزان بهرمند شوید.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین حفاظ های موجود در ایران می باشد زیرا این حفاظ از شاخ های گوزن در طبیعت الهام گرفته است بنابراین از امنیت بسیار زیادی برخوردار است. است این حفاظ در ارتفاع ها و رنگ های بسیار متفاوتی قابل سفارش است شما می توانید بر اساس نمای ساختمان خود یکی از رنگ های این نرده حفاظ دیوار را انتخاب نمایید.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

ظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه بر اساس تراکم و ارتفاع میلگرد های به کار رفته در آن قیمت گذاری می‌شود از طرف دیگر در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید با هر بودجه ای که دارید از این شرکت محصول خود را خریداری کنید.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی با ارتفاع بالا و تراکم زیاد

همانطور که ذکر کردیم حفاظ دیوار شاخ گوزنی از میلگردهای درهم‌تنیده تشکیل شده است که تراکم و ارتفاع آن متفاوت است و مشتریان بر اساس سلیقه و همچنین نیاز خود می تواند یکی از انواع حفاظ دیوار شاخ گوزنی را برای خود سفارش دهد. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمایید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس