صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب و ارزان در شرکت ایران سازه

حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از راهکارهایی است که شما می توانید به کمک آن دیوار خانه خود را ایمن نگه دارید. از طرف دیگر توجه داشته باشید که حفاظ نرده شاخ گوزنی یکی از پر فروش ترین حفاظ هایی است که شما می‌توانید برای افزایش ضریب ایمنی ساختمان خود از آن بهره ببرید.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

حفاظ دیوار شاخ گوزنی طرح خودرا از شاخ های گوزن الهام گرفته است و زیبای بی نظیر را می تواند روی دیوار خانه شما به وجود آورد همچنین این نرده حفاظ به این دلیل که از کیفیت بالایی برخوردار است در نتیجه استحکام و امنیت بالایی را به همراه دارد. حفاظ نرده شاخ گوزنی مانند حفاظ دیوار بوته ای است اما با این تفاوت که نرده حفاظ بوته ای تراکم میلگردهای آن بیشتر می باشد.

قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه

حفاظ دیوار شاخ گوزنی در این شرکت بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی قیمت گذاری می شود شما می توانید با هر کوچه‌ای که دارید از این شرکت برای خرید اقدام نمایید در نظر داشته باشید که قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی بر اساس فاکتورهایی مانند ارتفاع حفاظ دیوار تراکم کیفیت متریال به کار رفته در ساخت آن تعیین می شود.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه

حفاظ دیوار شاخ گوزنی که در شرکت ایران سازه تولید می شود یکی از حفاظ های پرفروش در بازار ایران می باشد در نظر داشته باشید که حفاظ دیوار شاخ گوزنی در طرح ها و مدل های مختلف و همچنین در رنگ های گوناگونی تولید می شود. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس