صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب و طراحی مدرن در شرکت ایران سازه

حفاظ شاخ گوزنی یکی از ‍پر فروش ترین حفاظ ها در بین حفاظ های موجود در بازار ایران می باشد با توجه به اینکه این حفاظ طرح خود را از شاخه‌های گوزن الهام گرفته است از این‌رو توانسته است زیبایی دو چندانی را روی دیوار خانه شما ایجاد نماید. حفاظ شاخ گوزنی امنیت زیادی را برای ساختمان شما سبب می‌شود زیرا تراکم میلگرد به کار رفته در ساخت آن به گونه ای است که مانع ورود سارقین می شود چنین توجه داشته باشید که این نرده حفاظ در ارتفاع و تراکم های متنوع تولید می شود که مشتریان می توانند بر اساس سلیقه خود و همچنین بر اساس نیاز خود ارتفاع و تراکم های مورد نظر خود را خریداری نمایند.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

حفاظ شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه از بهترین متریال موجود در بازار ایران ساخته می‌شود همچنین برای جوشکاری و رنگ آمیزی آن دستگاه های پیشرفته و متریال مرغوب استفاده می شود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی یکی از انواع متنوع نرده حفاظ دیوار است که با قیمت مناسب در شرکت ایران سازه تولید می شود همچنین در نظر داشته باشید که در این شرکت قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می‌شود بنابراین شما می توانید با هر بودجه ای که دارید و بدون گران خریدن محصولات مورد نظر محصولات این شرکت خریداری نمایید.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب

حفاظ دیوار شاخ گوزنی مانند حفاظ دیوار بوته ای می باشد اما با این تفاوت که این نرده حفاظ از تراکم کمتری برخوردار می باشد در نظر داشته باشید که در بین سایر حفاظ ها این حفاظت از امنیت بالایی برخوردار بوده و به دلیل قیمت مناسب در بین مشتریان محبوب می باشد. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس