صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب و طراحی مدرن در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از بهترین حفاظ ها برای ساختمان شما می باشد زیرا این حفاظ با قیمت مناسبی که دارد و همچنین استحکام و کیفیت بالای خود می تواند امنیت را به ساختمان شما هدیه دهد.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی از بهترین متریال و پیشرفته ترین دستگاه های موجود در بازار ایران تهیه می شود برای مثال برای جوشکاری از کربن دی اکسید بهره گرفته می‌شود همچنین رنگ های الکترواستاتیک کوره ای برای رنگ آمیزی نرده های حفاظ دیوار شاخ گوزنی به کار گرفته می شود. یکی از فاکتورهای مهم و تاثیرگذار در برقراری امنیت ساختمان استفاده از حفاظ دیوار است زیرا سارقین به ساختمانهای حمله بر می شوند که از شکاف های امنیتی زیادی برخوردار باشد برای مثال اگر روی دیوار شما نرده حفاظ نباشد تاریخی می توانند به راحتی از روی دیوار بالا آمده و به حیاط خانه شما دسترسی داشته باشند.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی هستند که قیمت مناسبی داشته باشد و در عین حال ز کیفیت بالایی برخوردار باشد شماتوانید از شرکت ایران سازه خرید خود را انجام دهید قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی در این شرکت بر اساس نرخ اتحادیه و تعاونی تعیین می‌شود بنابراین شما با قیمت خیلی مناسب و مقرون به صرفه قادر خواهید بود انواع محصولات ایمنی برای ساختمان خود را از جمله نرده حفاظ دیوار نرده حفاظ پنجره و سایر حفاظ ها را تهیه نمایید.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب

حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از حفاظ های پرفروش در بین سایر باز های موجود در شرکت ایران سازه می باشد از جمله فاز هایی که در این شرکت ساخته میشود حفاظ دیوار لیلیوم حفاظ دیوار بوته ای حفاظ دیوار نخل مرداب و حفاظ سرنیزه است. برای تماس با کارشناس فروش میتوانید با شماره تلفن09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس