صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب و طراحی عالی در شرکت ایران سازه

اگر به دنبال نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی هستید که استحکام کافی داشته باشد و در عین حال زیبایی چشم نوازی را برای دیوار خانه شما فراهم نماید باید به نکات بسیار مهمی توجه داشته باشید.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی مدرن

 

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از پرفروشترین حفاظ های دیوار در بازار ایران می باشد. این نرده حفاظ دیوار به این دلیل پرفروش شده است که هم امنیت بالایی دارد و هم اینکه ساختار آن به‌گونه‌ای است که دیوار خانه شما را شلوغ نشان می دهد حفاظ دیوار شاخ گوزنی طرح خود را از شاخه های مستحکم گوزن الهام گرفته است به همین دلیل وسیله دفاعی خوبی است که روی دیوار خانه شما می تواند نصب شود. جوشکاری نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه با استفاده از جوشکاری کربن دی اکسید انجام می شود همچنین رنگ آمیزی آن توسط رنگهای با‌کیفیت کوره ای الکترواستاتیک انجام می‌شود بنابراین شما می‌توانید در نهایت بالاترین کیفیت نرده دیوار شاخ گوزنی روی دیوار خانه خود داشته باشید.

قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه

یک فاکتور بسیار مهم در هنگام خرید نرده شاخ گوزنی توجه به قیمت آن است در نظر داشته باشید که مشتریان زیادی با بودجه های متفاوتی اقدام به خرید نرده حفاظ دیوار می کنند که در این میان مورد اهمیت است این است که در شرکت ایران سازه قیمت ها بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می‌شود بنابراین شما با هر بودجه ای می توانید از این شرکت بهترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی را با بالاترین کیفیت خریداری نمایید. در شرکت ایران سازه خبری از گران فروشی نیست و شما قادر خواهید بود خریدی هوشمندانه را برای خود رقم بزنید.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت ارزان

 

انواع محافظ دیوار نرده شاخ گوزنی

 

انواع حفاظ دیوار شاخ گوزنی مدرن در شرکت ایران سازه

نرده حفاظ شاخ گوزنی می‌تواند به صورت تنهایی و یا ترکیبی از انواع نرده حفاظ های دیگر در این شرکت ساخته شود و مشتریان می توانند بر اساس سلیقه خود یکی از انواع سازهای دیوار محکم و باکیفیت را که در این شرکت خریداری می‌شود را برای خود تهیه کنند. نرده حفاظ شاخ گوزنی در ترکیب با نرده حفاظ سرنیزه یا در ترکیب با نرده حفاظ به بوته ای می تواند امنیت ساختمان شما را افزایش دهد. برای تماس با کارشناس فروش ما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی خرید حفاظ دیوار

 

 ارزان ترین نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و نرده دیوار

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس