صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار شاخ گوزنی راهی برای برقراری امنیت و آرامش

راهکاری که می توان با آن دیوار خانه را امن کرد و در عین حال نمای ساختمان را نیز شیک جلوه داد، آیا بهتر از نرده دیوار شاخ گوزنی سراغ دارید. محافظ دیواری شاخ گوزنی با طرح بی نظیر خود سبب می شود تا نه تنها تراکم کافی برای ممانعت از ورود سارقین را داشته باشد. بلکه سبب افزایش ارزش نما و شکیل شدن نمای ساختمان می شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

از این رو خرید و ساخت نصب حفاظ شاخ گوزنی در ایران سازه سبب می شود شما چندین قدم از دیگران در زمینه امنیت جلو باشید. حفاظ شاخ گوزنی روی دیوار که طرح و مدل خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است.، استحکام بسیار بالایی دارد. از این رو دیگر نگران بی کیفیت بودن یا جای جوشکاری های نامنظم در ساخت نرده شاخ گوزنی نباشید. ایران سازه آماده ارائه محافظ با کیفیت و مستحکم برای شما عزیزان است.

قیمت حفاظ دیواری شاخ گوزنی

هزینه ساخت و نصب نرده شاخ گوزنی روی دیوار در ایران سازه با توجه به نرخ اتحادیه تعیین می شود. از این رو دیگر نگران هزینه های سربه فلک کشیده برای ساخت و نصب حفاظ نباشید. تکنسین های حرفه ای ایران سازه با ظرافت کار ساخت و نصب نرده را انجام می دهند. دستمزد تکنسین ها به طور شفاف برای شما مشتریان گرامی ارائه می شود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ شاخ گوزنی در ایران سازه

محافظ دیواری ساختمان شاخ گوزنی امنیت را برای شما به ارمغان می آورد از این رو با پرداختن هزینه این امنیت را به خانه دعوت کنید. برای تماس با کارشناس فروش شرکت خوش سابقه ایران سازه می توانید با کارشناس فروش ما با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید. منتظر صدای گرم شما هستیم تا به شما مشاوره و بازدید رایگان ارائه دهیم.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس