صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخگوزنی یعنی امنیت ساختمان شما

دیوار شاخ گوزنی امنیت را به ساختمان شما دعوت می کند اگر به دنبال این هستید که دیوار خانه خود را ایمن کنید بهتر است از دیوار شاخ گوزنی استفاده کنید. حفاظ دیوار شاخ گوزنی که شکل خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است سبب می‌شود تا سارقین نتوانند به راحتی وارد خانه شما شود همچنین در نظر داشته باشید که به صورت متراکم وجود دارد و هیچ راه عبوری را برای سارقین باز نمی گذارد .

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

یکی از نکات مهم برای ایجاد امنیت در ساختمان این است که دیوار خانه خود را با حفاظ های محکم و با تراکم بالا پوشش دهید. حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی این امر را برای شما امکان پذیر می کند. حفاظ دیوار شاخ گوزنی نه تنها امنیت بلکه زیبای ساختمان شما را نیز تضمین می کند. خانه خود را ایمن کنید به یاد داشته باشید که امنیت هزینه نیست بلکه شما با برقرار کردن امنیت می توانید اموال خود را حفظ کنید. زمانی که قصد داریم به مسافرت بروید می توانید با خیال راحت و بدون دغدغه اصلی از سفر خود لذت ببرید زیرا حفاظ دیوار شاخ گوزنی محافظ ساختمان شما است.

قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

حفاظ دیوار شاخ گوزنی که در شرکت ایران سازه تولید می شود از قیمت بسیار مناسبی برخوردار است زیرا این شرکت قیمت ها را بر اساس نرخ اتحادیه تعیین می کند از این رو دیگر با قیمت های گزاف روبرو نخواهید بود. قیمت حفاظ شاخ گوزنی بر اساس ارتفاع تراکم نوع جوشکاری و نوع رنگ کاری مشخص میشود. در ایران از بهترین متریال و بهترین دستگاه های جوش برای ساخت حفاظ دیوار شاخ گوزنی استفاده می شود.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی حفاظ دیوار شاخ گوزنی

اگر به دنبال این هستید که حفاظ دیوار شاخ گوزنی را برای دیوار ویلا یا آپارتمان خود تهیه کنید می توانید تنها با یک تماس این کار را انجام دهید مشاورین و کارشناسان ما در ایران سازه منتظر تماس های شما هستند. برای دریافت کاتالوگ و همچنین مشاوره در مورد انتخاب انواع حفاظ های دیوار شاخ عوضی شما می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس