صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ شاخ گوزنی مدرن و عالی

حفاظ شاخ گوزنی در مدل های مختلفی تولید می شود که شما می توانید از هر یک از این مدل ها برای دیوار حیاط خود استفاده کنید. بهترین نرده حفاظ دیوار ساختمان، باغ ویلا و یا آپارتمان نرده حفاظ شاخ گوزنی است.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

خرید نرده دیوار شاخ گوزنی می تواند یک انتخاب عالی برای افزایش امنیت ساختمان شما باشد. اگر به دنبال راهی هستید که می خواهید خانه خود را ایمن کنید، باید از نرده دیوار شاخ گوزنی بهره مند شوید. نرده دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب و طراحی عالی می تواند، نمای خانه شما را شیک و زیبا جلوه دهد. حفاظ شاخ گوزنی جهت ایجاد امنیت برای ملک های مسکونی، باغ ویلا، خانه های سازمانی، سازمان ها و ..... که نیاز به نوعی ضریب امنیتی دارند لازم و ضروری است. نرده شاخ گوزنی در ارتفاع های مختلف بین 70 تا 120 سانتی متر تولید می شود . این حفاظ ها تراکم مختلفی دارند و براساس وزن و ظاهر آن ها قیمت گذاری می شوند.

قیمت نرده حفاظ روی دیوار

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی در شرکت ایران سازه که نیم قرن تجربه داشته و رضایت مشتریان را توانسته است کسب کند از دیگر فاکتورهای مهم است. در این شرکت، ارتفاع و عرض شاسی، میزان تراکم و همچنین متریال به کار رفته در ساخت نرده حفاظ شاخ گوزنی در قیمت نهایی تاثیر گذار است.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی نرده روی دیوار

نرده دیوار شاخ گوزنی یکی از پرفروش ترین محافظ های دیوار است. برای اینکه شما بتوانید حفاظ آهنی شیک و به روزی داشته باشید، باید از بهترین شرکت صنایع فلزی اقدام به خرید کنید. زیرا هم امنیت و هم قیمت و هم طراحی زیبایی دارد. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس