صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ شاخ گوزنی مدرن و عالی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی عالی با قیمت ارزان در ایران سازه همان چیزی است که شما انتظار آن را دارید. این نرده حفاظ دیوار امنیت ساختمان شما را فراهم می کند. بهترین حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی که شکل خود را از شاخ گوزن الهام گرفته است، نمای خانه را شکیل و زیبا می کند.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی برای ممانعت افراد از ورود به خانه است و سارقین نمی توانند به راحتی از دیوار وارد حیاط شوند و به انباری، یا ویلا و آپارتمان شما دسترسی پیدا کنند.

قیمت نرده حفاظ روی دیوار

نرده آهنی روی دیوار طرح شاخ گوزنی که یکی از پرفروش ترین حفاظ های مدرن است، به دلیل قیمت مناسب و طرح عالی آن است. البته قیمت در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود و از این رو شما می توانید با قیمت مناسب این نرده حفاظ را انتخاب کنید.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

خرید اینترنتی نرده روی دیوار

نرده حفاظ مدرن شاخ گوزنی همان چیزی است که شما برای دیوار خانه خود به دنبال آن هستید. حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی امنیت، استحکام، تراکم و زیبایی را با هم دارد. این حفاظ شاخه های نوک و تیزی دارد که بر روی شاخ های اصلی سوار شده است و از این رو هیچ راه عبوری برای سارقین باز نمی گذارد. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره قیمت و سایر راهنمایی ها کافیست با شماره تلفن 0912771640 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس