صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب

یکی از راه هایی که می توان ایمنی خانه را تضمین کرد، استفاده از نرده حفاظ دیوار است. انواع مختلفی نرده حفاظ دیوار وجود دارد که یکی از بهترین و مستحکم ترین و ایمن ترین نرده حفاظ، نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی است.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

این حفاظ طرح خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است به همین دلیل به این اسم نامگذاری شده است. علاوه بر اینکه ایمنی نرده حفاظ باید در نظر گرفته شود، قیمت مناسب و طرح آن نیز حائز اهمیت است. این حفاظ طرح زیبایی دارد و می تواند خانه شما را شکیل و زیبا کند.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی مدرن

یکی از راه کارهایی که برای ارزان تر شدن خرید نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی می توان به کار برد، این است که از کیفیت آن زد! اما در ایران سازه، با توجه به اینکه براساس نرخ اتحادیه، قیمت گذاری تعیین می شود از این رو قیمت مقرون به صرفه می شود. قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی در سایت ایران سازه بسیار مناسب است و شما در نهایت از خرید خود رضایت خواهید داشت.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

خرید نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

برای خرید حفاظ و نصب و اجرای آن کافیست از کارشناس ایران سازه کمک بگیرید. برای تماس می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل نمائید. در نظر داشته باشید که این شرکت، کیفیت بالا و طراحی ظریف و در عین حال مقرون به صرفه را برای شما ارائه می دهد. ویژگی های حفاظ شاخ گوزنی با کیفیت: 1. طراحی شیک و مدرن 2. کیفیت بالای جوشکاری 3. قیمت مناسب 4. استحکام بالا در برابر طوفان 5. استفاده از رنگ های با کیفیت چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس