صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

نرده روی دیوار شاخ گوزنی برای افزایش امنیت ساختمان شما است. حفاظ شاخ گوزنی از شاخ های گوزن الهام گرفته و نه تنها امنیت ساختمان شما را همچون نگهبان 24 ساعته تامین می کند، بلکه سبب افزایش جلوه شیک و زیبا نمای ساختمان می شود.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

از آن جایی که احتیاط شرط عقل است بنابراین امن کردن دیوار خانه با نرده حفاظ شاخ گوزنی نیز از دیگر مواردی بوده که برای آسایش خود باید انجام داد. اما چرا نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی؟ زیرا این نرده در سال های اخیر یکی از بهترین و پرفروش ترین نرده دیوار بوده است. *در ایران سازه حفاظ مدرن دیوار و حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی قیمت های مناسبی دارد. * نرده دیوار طرح شاخ گوزنی که ایده خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است، دوباره به خانه شما امنیت بی پایانی هدیه می دهد. از آن جایی که حفاظ روی دیوار ساختمان سبب شده است تا شما بار دیگر آسایش را تجربه کنید، از این رو حفاظ دیوار شاخ گوزنی نیز با طرح و نگاری که دارد نه تنها آسایش و امنیت بلکه زیبایی را نیز نمایان می کند. ارزش ساختمان شما با خرید و نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار دو چندان می شود. زیرا این نرده دیواری بسیار زیبا بوده و سبب می شود تا نمای خانه شما شیک تر و خاص تر به نظر برسد.

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

قیمت نرده شاخ گوزنی براساس عواملی همچون تراکم ، ضخامت میلگردها ، ارتفاع ، نوع رنگ و ... تعیین می شود. با توجه به اینکه هر چه میلگرد به کار رفته در این نوع بیشتر باشد ، قیمت نیز تحت تاثیر قرار می گیرد و همچنین امنیت نیر بیشتر می شود، زیرا نفوذ را به حداقل می رساند.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا

نرده کشویی پنجره که امروزه بین مشتریان بسیار پرطرفدار شده است قیمت مناسبی دارد. شما عزیزان می توانید از شرکت ایران سازه که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع حفاظ پنجره آهنی شیک و لاکچری دارد نرده کشویی یا متحرک پنجره را برای خود اختیار کنید. نرده محافظ پنجره کشویی راهی است که به کمک ان می توانید ایمنی خانه خود را تضمین کنید. زیرا قفل محکمی که در بین حفاظ آکاردئونی پنجره زده می شود بسیار محکم است و امکان شکستن آن وجود ندارد. نرده بالای دیوار شاخ گوزنی برای ساختمان در ایران سازه در طرح های گوناگونی ساخته و تولید می شود. برای مثال حفاظ شاخ گوزنی ، نرده نیزار ، نرده بوته ای ، نرده سرنیزه ، نرده نخل مرداب ، نرده لیلیوم و.... بنابراین شما می توانید با یکی از این نرده دیوار، امنیت ساختمان خود را حتمی کنید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس