صنایع فلزی ایران سازه

به این مقاله چند ستاره میدهید؟

[ امتیاز از مجموع رای]

امتیاز شما: 0

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی در مدل های مختلفی تولید می شود که شما می توانید از هر یک از این مدل ها برای دیوار حیاط خود استفاده کنید. بهترین نرده حفاظ دیوار ساختمان، باغ ویلا و یا آپارتمان نرده حفاظ شاخ گوزنی است. نرده حفاظ دیوار نیزار از نظر امنیتی بسیار استحکام دارد و کاربردی است و مانع ورود سارقین می شود.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی جهت ایجاد امنیت برای ملک های مسکونی، باغ ویلا، خانه های سازمانی، سازمان ها و ..... که نیاز به نوعی ضریب امنیتی دارند لازم و ضروری است. نرده شاخ گوزنی در ارتفاع های مختلف بین 70 تا 120 سانتی متر تولید می شود . این حفاظ ها تراکم مختلفی دارند و براساس وزن و ظاهر آن ها قیمت گذاری می شوند. نرد حفاظ شاخ گوزنی در رنگ های مختلفی تولید می شود که شما می توانید براساس سلیقه خود یک رنگ را انتخاب کنید.

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی از میلگردهای شمشی یا فولادی محکم ساخته می شود که این سبب می شود تا امنیت نرده حفاظ دیوار بالا رود. نرده حفاظ شاخ گوزنی براساس تراکم و وزنی که دارد در شرکت ایران سازه قیمت گذاری می شود. در این شرکت قیمت ها براساس نرخ مصوب اتحادیه است که همین موضوع سبب می شود تا قیمت ها ارزان و مناسب باشد.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی برای ویلا

نرده کشویی پنجره که امروزه بین مشتریان بسیار پرطرفدار شده است قیمت مناسبی دارد. شما عزیزان می توانید از شرکت ایران سازه که نیم قرن تجربه در زمینه ساخت انواع حفاظ پنجره آهنی شیک و لاکچری دارد نرده کشویی یا متحرک پنجره را برای خود اختیار کنید. نرده محافظ پنجره کشویی راهی است که به کمک ان می توانید ایمنی خانه خود را تضمین کنید. زیرا قفل محکمی که در بین حفاظ آکاردئونی پنجره زده می شود بسیار محکم است و امکان شکستن آن وجود ندارد. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

تاریخ روز:

آخرین مطالب

محصولات

حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ شاخ گوزنی

یک نوع حفاظ از نوع میلگرد با تراکم متوسط امنیت بالا و قیمت مناسب

حفاظ بوته ای

حفاظ بوته ای

حفاظ ارتقا یافته شاخ گوزنی با وزن بالاتر تراکم بیشتر امنیت بالاتر و قیمت نسبتا مناسب

حفاظ لیلیوم

حفاظ لیلیوم

حفاظی سلطنتی ساخته شده از میلگرد بسیار تو در تو و فشرده با نمایی خیره کننده

درب آکاردئونی

درب آکاردئونی

درب کشویی الهام گرفته از ساز آکاردئون بسیار منعطف و قابل اطمینان با قیمت مناسب

آردواز

آردواز

یک نوع محافظ برای بارش باران و تابش خورشید برای درب ورودی که زیبایی مناسبی را به ورودی خانه شما میبخشد

حفاظ نیزار

حفاظ نیزار

نرده روی دیوار با طراحی نیزار بسیار چشم نواز و ایمن

حفاظ پنجره

حفاظ پنجره

جلوگیری از ورود افراد از طریق پنجره مهم ترین اصل است بصورتی که هم زیبا باشد و هم مستحکم

09128700940
شماره تماس