صنایع فلزی ایران سازه

محافظ دیواری شاخ گوزنی روی دیواری یعنی امنیت دوباره

نرده دیوار طرح شاخ گوزنی که ایده خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است، دوباره به خانه شما امنیت بی پایانی هدیه می دهد. از آن جایی که حفاظ روی دیوار ساختمان سبب شده است تا شما بار دیگر آسایش را تجربه کنید، از این رو حفاظ دیوار شاخ گوزنی نیز با طرح و نگاری که دارد نه تنها آسایش و امنیت بلکه زیبایی را نیز نمایان می کند.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

ارزش ساختمان شما با خرید و نصب نرده حفاظ شاخ گوزنی بالای دیوار دو چندان می شود. زیرا این نرده دیواری بسیار زیبا بوده و سبب می شود تا نمای خانه شما شیک تر و خاص تر به نظر برسد.

جنگ با سارقین توسط حفاظ شاخ گوزنی

نرده شاخ گوزنی دیوار با سارقین سرجنگ دارد. زیرا با میلگردهای و شاخ های برنده خود اجازه عبور به متجاوزین فرصت طلب را نمی دهد. بنابراین همیشه برنده این نبرد، نرده بالای دیوار شاخ گوزنی است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

قیمت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

محافظ دیواری شاخ گوزنی خانه شما را ایمن کرده و نمای شیک به دیوار شما می بخشد. اما اگر از ایران سازه خرید کنید، زیبایی و امنیت و قیمت مناسب حفاظ شاخ گوزنی را با هم دارید. محافظ دیواری ساختمان شاخ گوزنی در ایران سازه با یک تماس با شماره تلفن 09127716460 روی دیوار نصب می شود. انواع نرده دیوار شاخ گوزنی نرده بالای دیوار شاخ گوزنی برای ساختمان در ایران سازه در طرح های گوناگونی ساخته و تولید می شود. برای مثال حفاظ شاخ گوزنی ، نرده نیزار ، نرده بوته ای ، نرده سرنیزه ، نرده نخل مرداب ، نرده لیلیوم و.... بنابراین شما می توانید با یکی از این نرده دیوار، امنیت ساختمان خود را حتمی کنید. بهترین حفاظ دیوار ساختمان نرده شاخ گوزنی تراکم و ارتفاع نرده شاخ گوزنی سبب شده است تا این حفاظ دیواری یکی از بهترین محافظ های دیواری باشد. برای خرید محافظ دیواری شاخ گوزنی کافیست با شماره تماس 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس