صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ شاخ گوزنی یکی از بهترین نرده حفاظ های دیوار است.

این حفاظ از قدیمی ترین و پرفروش ترین نرده حفاظ است که سطح ایمنی حیاط را افزایش می دهد. اگر به دنبال خرید اینترنتی نرده حفاظ شاخ گوزنی هستید می توانید از شرکت ایران سازه اقدام به خرید کنید.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی علاوه بر اینکه از لحاظ زیبایی تاثیر خاصی روی ساختمان دارد، با امنیت زیادش مانع از ورود سارقین می شود. مزیت های نصب سریع و بدون نیاز به خرابی ساختمان از جمله فاکتورهای مهمی است که برای نصب نرده شاخ گوزنی حائز اهمیت است. تراکم بالای حفاظ شاخ گوزنی سبب شده است که هیچ جنبده ای قادر به عبور نباشد زیرا جا پا وجود ندارد و میلگردهای تیز روی شاخ گوزنی بسیار تیز و برنده هستند.

انواع نرده حفاظ شاخ گوزنی

• حفاظ شاخ گوزنی با ارتفاع 70 سانتی متر و تراکم 24 ردیف • نرده شاخ گوزنی با ارتفاع 80 سانتی متر و تراکم 24 ردیف • نرده شاخ گوزنی با ارتفاع 90 – 100 -110-120 سانتی متر و تراکم 24 ردیف

قیمت حفاظ نرده روی دیوار شاخ گوزنی

 

خرید نرده حفاظ آهنی شاخ گوزنی در تهران - کرج شمال با قیمت مناسب

 

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی با تراکم ارتفاع و همچنین متریال به کار رفته تعیین می شود. رنگ تمامی نرده حفاظ شاخ گوزنی رنگ الکترواستاتیک کوره ای است که کیفیت بالایی دارد. جوشکاری استفاده شده برای آن نیز از جوش co2 است که بالاترین اتصال و تمیزترین جوشکاری را ممکن می کند. در محاسبه قیمت این نرده ها باید بدانید که این حفاظ ها به صورت کلی با متر طولی قیمت گذاری می شوند. برای هماهنگی جهت بازدید از نمایشگاه حفاظ و نرده های ما و مشاوره و بازدید رایگان از منازل شما با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حصار روی دیوار شیک و جدید نرده شاخ گوزنی

 

کیفیت و استحکام ساخت محافظ دیوار شاخ گوزنی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس