صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ شاخ گوزنی یعنی امنیت، زیبایی و استحکام

حفاظ مدرن نرده دیوار شاخ گوزنی اگر به دنبال نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی هستید می توانید از با سابقه ترین شرکت اقدام به خرید این حفاظ کنید. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی ایده خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است که به هیچ سارقی اجازه عبور را نمی دهد. تراکم نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی به گونه ای است که هیچ راهی برای قرار دادن دست و پاها و راه نفوذی ندارد.

قیمت حفاظ نرده شاخ گوزنی

 

ارتفاع نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی و همچنین تعداد شاخ های فرعی براساس شرایط دیوار و همچنین نظر مشتری اعمال می شود. هر مشتری با توجه به بودجه خود و سلیقه و همچنین شرایط خانه و ویلای خود تصمیم به انتخاب نرده حفاظ شاخ گوزنی می کند.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی می تواند امنیت را به ساختمان شما هدیه دهد اما قیمت حفاظ شاخ گوزنی نیز مهم است. در شرکت ایران سازه قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین شده و قیمت ها بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. فاکتورهایی مانند ارتفاع- تراکم و همچنین نوع رنگ آمیزی و جوشکاری در قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی موثر است.

قیمت حفاظ نرده روی دیوار شاخ گوزنی

 

خرید نرده حفاظ آهنی شاخ گوزنی در تهران - کرج شمال با قیمت مناسب

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی بهترین راه برای امنیت ساختمان و افزایش ضریب ایمنی است. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با طراحی زیبا و ایمن و استحکام عالی که دارد بهترین انتخاب برای خانه های شما است تا همیشه سبز بماند. برای تماس با کارشناس فروش ایران سازه کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید. چرا ایران سازه ؟؟ 1_باافتخار تولید کننده هستیم این یعنی از واسطه خرید نمیکنید(هزینه کمتر) 2_تولیدات فله ای نیست وسفارشات بلافاصله بعد از اندازه گیری دقیق از محل صورت میگیرد(ظرافت) 3_با توجه به بوجه و سلیقه شما قیمت متغیر است(تنوع در کارها)

حصار روی دیوار شیک و جدید نرده شاخ گوزنی

 

کیفیت و استحکام ساخت محافظ دیوار شاخ گوزنی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس