صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ شاخ گوزنی الهام بخش از شاخ های گوزن

حفاظ نرده شاخ گوزنی از نسل جدید نرده روی دیوار ساختمان است، ایمنی و حفاظت ساختمان در گرو شاخ های تیز و برنده نرده دیوار باغ است.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

نرده حفاظ شاخ گوزنی که برای محافظت از دیوار می باشد، نقش خود را به ویژگی های مانند ارتفاع 50 تا 150 سانتی متر، تراکم 8 و 10 و همچنین 12 و 15 ایفا می کند. استفاده از جوشکاری co2 و رنگ های کوره ای و الکترواستاتیک سبب شده تا رنگ های نرده حفاظ دیوار براق مانده و دچار خوردگی و رنگ پریدگی نشود.

حفاظ یا نرده روی دیوار حصاری برای دزد گیری

نرده حفاظ بالای دیوار شاخ گوزنی با نوک های تیر و برنده ای که دارد اجازه عبور را نمی دهد، زیرا عبور از این تیزهای تیز و برنده به منزله زخمی شدن است. همچنین ارتفاع نرده و تراکم حفاظ دیوار شاه گوزنی به گونه ای است که امکان رد شدن از بالای آن را غیر ممکن می کند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در بازار تهران

در مقالات قبلی در مورد لیست قیمت حفاظ آهنی روی دیوار شرکت ایران سازه به عنوان تولید کننده حفاظ شاخ گوزنی مطالبی را بیان کردیم. ساخت و نصب نرده آهنی شاخ گوزنی در ایران سازه براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب تعیین می شود. بهترین حفاظ روی دیوار انواع محافظ لبه های دیوار مانند حفاظ شاخ گوزنی ، نرده لیلیوم ، حفاظ نخل مرداب و همچنین حفاظ نیزار و سرنیزه در ایران سازه با جوشکاری الکترود و رنگ کاری پودری و الکترواستاتیک ساخت می شود. بنا بر سلیقه هر فرد ارتفاع و همچنین تراکم حفاظ شاخ گوزنی و یا حفاظ لیلیومی و.. ساخته می شود. انتخاب حفاظ در دستان شماست و ایران سازه به عنوان تولید کننده های نرده حفاظ فقط سعی در ارائه بهترین دزدگیر دیوار فلزی دارد. برای تماس کافیست با شماره تلفن کارشناس فروش ایران سازه تماس بگیرید. 09127716460 سجادیان

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس