صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با طراحی شیک و جدید

همان طور که می دانید دیوار خانه نقش مهمی در زیبایی دکوراسیون خارجی خانه دارد. در صورتی که به دنبال نرده حفاظ دیوار شیک و مدرن هستید می توانید از نرده حفاظ های زیبا مانند نرده شاخ گوزنی که در ایران سازه با کیفیت ساخته می شود استفاده کنید.

نرده روی دیوار شاخ گوزنی شیک و جدید

 

پرفروش ترین مدل حفاظ روی دیوار، حفاظ دیوار شاخ گوزنی است. این حفاظ به دلیل ساختار خاص خود و همچنین امنیتی که به همراه دارد و قیمت مناسب آن بسیار پرطرفدار است. حفاظ شاخ گوزنی بهترین نرده روی دیوار است.

قیمت حفاظ دیوار شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی نسبت به سایر نرده حفاظ هایی که حرفی برای گفتن دارند، کمتر است و از این رو ممکن است برخی از شرکت ها سوء استفاده کنند و از میلگردهای ضعیف و با کیفیت پایین استفاده کنند که در این صورت سبب می شود تا کیفیت و استحکام نرده حفاظ شاخ گوزنی افت کند. خرید از یک شرکت معتبر که استحکام و کیفیت و زیبایی نرده حفاظ شاخ گوزنی را رعایت کرده است بهترین انتخاب است. ایران سازه قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی را براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می کند و دیگر نگران هزینه های سر به فلک کشیده سایر شرکت ها نباشید.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با طراحی مدرن

 

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی مناسب و مقرون به صرفه

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی ساختاری محکم و لبه های بسیار تیز دارد و همین امر سبب شده است تا حفاظ شاخ گوزنی امنیت بالایی داشته باشد. همین حفاظ شاخ گوزنی ایمن ترین حفاظ دیوار است که معمولا از میلگردهای 10 استفاده می شود و در ارتفاع 100-120 سانت ساخته می شود. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حصار روی دیوار شیک و جدید نرده شاخ گوزنی

 

کیفیت و استحکام ساخت محافظ دیوار شاخ گوزنی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس