صنایع فلزی ایران سازه

نرده روی دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب

نرده روی دیوار شاخ گوزنی از ایمن ترین حفاظ های موجود در بازار است. این حفاظ با امنیت قابل قبولی که دارد می تواند خانه شما را در برابر سارقین حفظ کند و از ورود غیر مجاز جلوگیری نماید.

نرده روی دیوار شاخ گوزنی شیک و جدید

 

نرده روی دیوار شاخ گوزنی از میلگرد با ضخامت 10 معمولا ساخته می شود. همچنین بهترین ارتفاع برای نرده شاخ گوزنی ارتفاع بین 100 تا 120 سانتی متر می باشد. نرده روی دیوار شاخ گوزنی در ایران سازه از مرغوب ترین میلگردها ساخته شده است و این حفاظ برای انواع دیوارهای تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت نرده روی دیوار شاخ گوزنی

نرده روی دیوار شاخ گوزنی برای جلوگیری از ورود سارقین و حیوانات است. نرده روی دیوار باید به گونه ای باشد که هدف آن زیبایی دیوار و نمای ساختمان نیز باشد. ارتفاع، تراکم، ضخامت میلگرد و عرض شاسی یا کفی از مواردی است که روی قیمت نرده دیوار شاخ گوزنی تاثیر می گذارد. قیمت نرده روی دیوار شاخ گوزنی در ایران سازه براساس نرخ مصوب اتحادیه تعیین می شود.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با طراحی مدرن

 

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی مناسب و مقرون به صرفه

 

نتیجه گیری از خرید نرده روی دیوار شاخ گوزنی

نرده روی دیوار شاخ گوزنی از رنگ های الکترواستاتیک بهره می برد از این رو دوام و ماندگاری بالایی دارد. این نرده حفاظ از شاخ های گوزن الهام گرفته است و از این رو توانسته است زیبایی را به خانه شما هدیه بدهد. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حصار روی دیوار شیک و جدید نرده شاخ گوزنی

 

کیفیت و استحکام ساخت محافظ دیوار شاخ گوزنی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس