صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی امنیت را به شما هدیه می دهد.

اگر به دنبال روشی برای امنیت ساختمان خود هستید می توانید نرده روی دیوار شاخ گوزنی را تهیه کنید. این حفاظ با ایمنی بالایی که دارد می تواند خانه شما را ایمن کند و سارقین را ناامید نماید. نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی که طرح خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است توانسته است زیبایی را به نمای خانه ببخشد.

نرده روی دیوار شاخ گوزنی شیک و جدید

 

افزایش ضریب ایمنی خانه شما با نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی کاری راحت است. زیرا این حفاظ نرده دیوار شاخ گوزنی تراکم بالایی دارد و هیچ راه عبوری برای سارقین باز نمی گذارد. میلگردهای در هم تنیده شده در ساختار نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی به گونه ای است که هیچ راهی باز نمی گذارد.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی نه تنها باید کیفیت بالایی داشته باشد. بلکه باید از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشد. در نظر داشته باشید که قیمت حفاظ دیوار در ایران سازه بر مبنای نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی است. قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی براساس متراژ و همچنین تراکم نرده دیوار تعیین می شود.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با طراحی مدرن

 

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی مناسب و مقرون به صرفه

 

نتیجه گیری از نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده دیوار شاخ گوزنی که در ایران سازه ساخته می شود هم کیفیت بالایی دارد و هم قیمت و نمای زیبایی دارد. اگر تمایل دارید که این حفاظ دیوار را برای خود داشته باشید کافیست با کارشناس فروش ایران سازه در ارتباط باشید. برای تماس و مشاوره رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

حصار روی دیوار شیک و جدید نرده شاخ گوزنی

 

کیفیت و استحکام ساخت محافظ دیوار شاخ گوزنی

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس