صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

نرده روی دیوار شاخ گوزنی برای افزایش امنیت ساختمان شما است. حفاظ شاخ گوزنی از شاخ های گوزن الهام گرفته و نه تنها امنیت ساختمان شما را همچون نگهبان 24 ساعته تامین می کند، بلکه سبب افزایش جلوه شیک و زیبا نمای ساختمان می شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار

 

حفاظ روی دیوار به طرح شاخ گوزنی سبب شده تا نمای خانه شما یکی از زیباترین نمای ساختمان ها باشد. زیرا این طرح محافظ دیوار با زیبایی هر چه تمام تر طبیعت را روی دیوار به رخ می کشد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در ایران سازه

در ایران سازه قیمت محصولات فلزی ساخته شده برای امنیت ساختمان بسیار مقرون به صرفه بوده و براساس نرخ اتحادیه تعیین می شود. قیمت حفاظ روی دیوار در طرح شاخ گوزنی ، نرده بوته ای ، نرده لیلیوم، نرده نیزار، نرده سرنیزه و... در سایت ایران سازه ذکر شده است.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

کیفیت نرده دیواری شاخ گوزنی

محافظ یا حصار یا نرده آهنی دیوار در ایران سازه بسیار با کیفیت طراحی می شود. زیرا در این شرکت تمامی متریال از رنگ های الکترواستاتیک حرفه ای گرفته تا نوع جوشکاری با مرغوبیت بالایی انجام می شود. جوشکاری با استفاده از co2 یکی از روش های مرغوب جوشکاری است تا هم پیوند ها بسیار تمیز و منظم باشند و هم اینکه کار نهایی محکم شود. نتیجه گیری از خدمات شرکت صنایع فلزی ایران سازه در ایران سازه تمامی محصولات اعم از نرده دیوار یا حفاظ پنجره و همچنین درب ویلایی و درب آکاردئونی با قیمت و کیفیت مطلوبی تهیه می شود. همچنین از سراسر کشور سفارش پذیرفته و ارسال می شود. برای تماس با کارشناس فروش برای مشاوره و بازدید رایگان کافیست با شماره تلفن 09127716460 تماس حاصل کنید. لیست قیمت نرده روی دیوار شاخ گوزنی به صورت به روز در سایت قرار گرفته شده است.

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس