صنایع فلزی ایران سازه

نرده محافظ روی دیوار شاخ گوزنی

نرده روی دیوار شاخ گوزنی امنیت ساختمان شما را تضمین می کند. شما با وجود این نرده روی دیوار می توانید از سارقین پیروز شوید. نرده روی دیوار شاخ گوزنی همچون نگهبانی است که 24 ساعته روی دیوار خانه شما نگهبانی می دهد و مانع از ورود سارقین فرصت طلب به خانه شما می شود. اگر می خواهید مانع از ورود این سارقین شوید پس بهتر است نرده روی دیورا شاخ گوزنی را انتخاب کنید.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

محافظ دیوار شاخ گوزنی طرح خود را از شاخ گوزن الهام گرفته است و همان اندازه تیز و کشنده است.

قیمت نرده روی دیوار شاخ گوزنی

زیبایی و کیفیت بالا حفاظ شاخ گوزنی تنها یک قسمت از قضیه است شما برای اینکه بتوانید با خیال راحت این محافظ شیک و جدید را برای خود داشته باشید باید قیمت مناسبی داشته باشد. ایران سازه قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی را بر مبنای نرخ مصوب نهادهای نظارتی و اتحادیه تعیین کرده است و از این رو دیگر نگران هزینه گزاف نباشید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار شاخ گوزنی

نرده روی دیوار شاخ گوزنی می تواند امنیت خانه شما را حفظ کند. استفاده از بهترین دستگاه های جوشکاری و برشکاری و استفاده از رنگ های مرغوب نیز از دیگر امکاناتی است که در ایران سازه استفاده می شود. کیفیت رنگ آمیزی نیز به قدری بالا است که شما با خیال راحت می توانید از آن استفاده کنید. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس