صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی امنیت ساختمان شما را تضمین می کند.

اگر به دنبال راهی برای امنیت ساختمان خود هستید می توانید نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی را برای خود انتخاب کنید. نرده آهنی شاخ گوزنی می تواند خانه شما را در برابر سارقین ایمن کند و از این رو دیگر نگران مسافرت رفتن نباشید زیرا نرده حفاظ با استحکام و طرح خاصی که دارد مانع از ورود سارقین فرصت طلب به خانه شما می شود.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

محافظ دیوار شاخ گوزنی طرح خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است و زیبایی خاصی به نمای خارجی خانه شما می بخشد. اگر به دنبال روشی هستید که هم امنیت و هم زیبایی را به خانه خود هدیه دهید، بهترین انتخاب نرده آهنی شاخ گوزنی می باشد. کیفیت، رنگ، استحکام و زیبایی از فاکتورهای مهم در انتخاب محافظ بالای دیوار است که این فاکتورها همگی در ایران سازه رعایت می شود.

قیمت نرده آهنی دیوار شاخ گوزنی

نرده آهنی دیوار شاخ گوزنی با کیفیت قابل قبولی که دارد ماندگاری بالایی دارد. ایران سازه با نیم قرن تجربه توانسته است رضایت مشتریان را جلب کند. از آن جایی که این شرکت قیمت ها را براساس نرخ مصوب نهادهای نظارتی تعیین می کند از این رو دیگر نگران هزینه های گزاف نباشید. قیمت نرده شاخ گوزنی براساس نمره میلگرد، تراکم و ارتفاع نیز تعیین می شود

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفافظ دیوار شاخ گوزنی

نرده محافظ آهنی شاخ گوزنی امنیت ساختمان شما را تضمین کرده و ایران سازه به دلیل بهره مندی از بهترین متریال و پیشرفته ترین دستگاه های جوش توانسته است بهترین ها را در اختیار شما قرار دهد. برای تماس با کارشناس فروش و مشاوره و بازدید رایگان با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس