صنایع فلزی ایران سازه

محافظ دیوار شاخ گوزنی راهی به سوی امنیت باز می کند.

اگر به دنبال روشی برای افزایش امنیت ساختمان خود هستید می توانید محافظ دیوار شاخ گوزنی را انتخاب کنید. این نرده شیک و جدید بهترین روشی است که می توانید به کمک آن امنیت را به خانه خود هدیه دهید

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

حفاظ دیوار شیک و مدرن شاخ گوزنی از شاخ های گوزن الهام گرفته است و با تمام صلابت در برابر سارقین قد علم می کند. اگر می خواهید خانه ای ایمن و جدید داشته باشید بهتر است از حفاظ دیوار شاخ گوزنی که هم کیفیت قابل قبول و هم امنیت و استحکام بالایی دارد بهره مند شوید. حفاظ دیوار مدرن و جدید از بهترین متریال تکنولوژی موجود در بازار ساخته می شود. رنگ آمیزی و برشکاری با co2 و تراشکاری با بهترین مواد همگی در نهایت بهترین نرده شاخ گوزنی را ارائه داده است.

قیمت نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی امنیت را به ساختمان شما هدیه می دهد. در نظر داشته باشید که ایران سازه قیمت حفاظ دیوار را براساس قیمت نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می کند. شما با وجود قیمت مناسب و مقرون به صرفه حفاظ شیک و مدرن می توانید خریدی هوشمندانه داشته باشید. نمره میلگرد، ارتفاع و همچنین ابعاد به کار رفته در ساخت نرده شاخ گوزنی همگی روی قیمت نهایی اثر می گذارد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی یکی از بهترین های موجود در بازار است. شما با وجود این حفاظ مدرن و جدید می توانید خانه خود را در برابر سارقین فرصت طلب ایمن کنید. به دلیل کیفیت بالای ساخت نرده شاخ گوزنی تا مدت های مدیدی همراه شما خواهد بود. برای تماس با کارشناس فروش با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس