صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی از امنیت با شما سخن می گوید.

یکی از بهترین کارهایی که می توانید برای امنیت ساختمان خود به کار گیرید، استفاده از نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی است. این حفاظ با طرح خاص و ویژه ای که دارد مانع از عبور سارقین به داخل خانه می شود. در نظر داشته باشید که حفاظ دیوار شاخ گوزنی از بهترین های بازار حساب شده است زیرا هم قیمت مناسب و هم تراکم قابل قبولی دارد.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

نرده آهنی شاخ گوزنی با وجود ساختار محکمی که دارد، در برابر سایر نرده حفاظ ها پادشاهی می کند. در نظر داشته باشید که ایمنی ساختمان شما در دستان حفاظ دیوار شاخ گوزنی است. زیرا تراکم و ارتفاع و نمره میلگرد آن به اندازه ای است که مانع از عبور سارقین فرصت طلب می شود.

حفاظ دیوار شاخ گوزنی با قیمت مناسب

قیمت حفاظ دیوار براساس نمره میلگرد، ارتفاع و تراکم و همچنین سایر فاکتورهای دیگر مانند کیفیت مصالح به کار رفته در آن بستگی دارد. در ایران سازه قیمت ها براساس نرخ اتحادیه و نهادهای مصوب نظارتی تعیین می شود. با توجه به اینکه قیمت ها در این شرکت مناسب و ارزان است. شما می توانید با خیال راحت از این شرکت خرید کنید.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

نتیجه گیری از خرید نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی

نرده حفاظ دیوار شاخ گوزنی با ارتفاع قابل قبولی که دارد به سارقین اجازه عبور را نمی دهد. کیفیت ساخت مصالح و همچنین برشکاری و جوشکاری در شرکت ایران سازه برای نرده حفاظ شاخ گوزنی رعایت می شود.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس