صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ آهنی شاخ گوزنی بهترین محافظ دیوار

اگر به دنبال راهی برای امنیت ساختمان خود هستید می توانید نرده حفاظ آهنی شاخ گوزنی را انتخاب کنید. یکی از فاکتورهای مهم در انتخاب نرده حفاظ آهنی این است تراکم و ارتفاع قابل قبولی داشته باشد و نمای خانه را شکیل کند. با وجود این حفاظ شیک و ایمن شما می توانید از خرید خود برای امنیت دیوار رضایت داشته باشید.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

حفاظ آهنی دیوار شاخ گوزنی با نمره میلگرد متفاوتی تولید می شود. همچنین ارتفاع و یا تراکم محافظ نیز متفاوت است. هر مشتری براساس نیاز و بودجه خود یکی از حفاظ های شاخ گوزنی را انتخاب می کند.

قیمت نرده حفاظ شاخ گوزنی

حفاظ بالای دیوار شاخ گوزنی در ایران سازه قیمت مناسبی دارد. زیرا قیمت این حفاظ بر مبنای نرخ اتحادیه تعیین شده و از این رو شما هزینه گزافی برای این حفاظ آهنی نمی پردازید. یکی از شرکت های پرطرفدار در این زمینه ایران سازه است که نیم قرن تجربه دارد. کیفیت عالی ساخت نرده حفاظ دیوار از جمله شاخ گوزنی سبب می شود تا ماندگاری آن افزایش یابد.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

نتیجه گیری از خرید نرده دیوار شاخ گوزنی

محافظ دیوار شاخ گوزنی یکی از بهتری نرده حفاظ ها است. برای امنیت خانه و اموالتان وجود نرده آهنی یا حصار فلزی دور دیوار باغ یا آپارتمان امری ضروری است. از آن جایی که سارقین می توانند به راحتی از دیوار عبور کنند از این رو با حفاظ آهنی شاخ گوزنی راه را بر آنها سد کنید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس