صنایع فلزی ایران سازه

حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی یعنی زیبایی و امنیت

راه های مختلفی برای امنیت ساختمان شما وجود دارد. در نظر داشته باشید که این حفاظ سبب می شود تا سارقین نتوانند وارد خانه شما شوند. زیرا تراکم و ارتفاع این نرده بسیار مناسب است و هیچ راهی برای عبور سارقین باز نمی گذارد.

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

نرده حفاظ شاخ گوزنی یکی از راه هایی هست که برای امنیت باید در نظر داشته باشید این نرده طرح خود را از شاخ های گوزن الهام گرفته است. در واقع این نرده با وجود اینکه شکل مشخصی دارد اما تراکم و ارتفاع های متفاوتی داشته و هر فردی با هر بودجه ای می تواند آن را انتخاب کند. در نظر داشته باشید که زیبایی و همچنین امنیت نرده حفاظ شاخ گوزنی که در شرکت ایران سازه تولید می شود زبانزد است.

قیمت حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

نرده دیوار شاخ گوزنی یکی از پرفروش ترین حفاظ هایی است که در ایران سازه تولید می شود. در نظر داشته باشید که این حفاظ سبب می شود تا ساختمان شما در برابر سارقین حفاظ شود. این شرکت قیمت ها را براساس نرخ اتحادیه در نظر گرفته و هر مشتری با هر بودجه ای می تواند این نرده حفاظ را خریداری کند.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

نتیجه گیری از خرید نرده روی دیوار شاخ گوزنی

نرده دیوار شاخ گوزنی یکی از راه هایی است که شما باید برای امنیت خانه در نظر بگیرید. ارتفاع و تراکم و همچنین کیفیت و شکل این نرده به گونه ای است که سارقین نتوانند وارد خانه شما شوند. برای مشاوره و بازدید رایگان می توانید با شماره تلفن 09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس