صنایع فلزی ایران سازه

نرده حفاظ شاخ گوزنی یعنی امنیت و زیبایی دیوار خانه شما

حفاظ شاخ گوزنی از جمله نرده هایی بوده است که برای امنیت خانه خود می توانید از آن بهره ببرید. در نظر داشته باشید که امنیت ساختمان شما از مهمترین فاکتورهایی است که باید به آن توجه کنید زیرا اگر امنیت خانه خود را به درستی فراهم نکنید . سارقین می‌توانند از این شکاف ها وارد خانه شما شود و اموال شما را به سرقت ببرد

ایمن ترین حفاظ دیوار حیاط

 

در نظر داشته باشید که او زنی از شاخه‌های گوز الهام گرفته است گوزن شاخ های بسیار تیز و برنده ای که دارد در حیوانات وحشی از خود دفاع می کند و در واقع شاخه‌ای گوز نماد زیبایی و قدرت در طبیعت می باشد. این بار ما از طبیعت الهام گرفته و حفاظ شاخ گوزنی را با همان شکل و شمایل طراحی کرده‌ایم تا مانعی در برابر سارقین فرصت طلب باشد.

قیمت نرده روی دیوار شاخ گوزنی روی دیوار

حفاظ شاخ گوزنی امنیت را به خانه شما دعوت می کند پس بهتر است از آن بهره ببرید. امروزه یکی از پرفروش‌ترین و پرطرفدارترین حصارهایی که در در بین مشتریان می باشد. حفاظ نرده شاخ گوزنی است زیرا این فاتح زیبایی بسیار چشمگیری دارد و هم اینکه با تراکم بالای میلگرد ها در کنار هم مانع از ورود سارقین به منزل شما می شود.

قیمت حفاظ شاخ گوزنی دست دوم

 

لیست قیمت حفاظ شاخ گوزنی در شیراز

 

نتیجه گیری از خرید حفاظ دیوار شاخ گوزنی در ایران سازه

شرکت ایران تجربه در زمینه ساخت و تولید انواع حفاظ های روی دیوار توانسته است جایگاه بسیار خوبی بین مشتریان پیدا کند از این رو شما می توانید با اطمینان خاطر از این شرکت خرید کنیم زیرا کیفیت و قیمت مناسبی را برای مشتریان خود در نظر گرفته است. برای تماس با کارشناس فروش می توانید با شماره تلفن09127716460 تماس بگیرید.

نرده حفاظ روی دیوار شاخ گوزنی

 

حفاظ شاخ گوزنی قیمت در تهران

 

محصولات

تماس با ما

ما چگونه میتوانیم به شما کمک کنیم؟

  • تهران- یافت اباد - میدان الغدیر به سمت آزادگان- روبروی پمپ گاز -گاراژ سهند
  • 09128700940
  • info.ahansazan@gmail.com

09128700940

شماره تماس